Zobacz wÄ…tek - ubezpieczenie moto w uk
NAS Analytics TAG

ubezpieczenie moto w uk

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

ubezpieczenie moto w uk

Postprzez adrpo » 2/1/2013, 23:14

Witam. Jestem w uk od 23.09.2012. Jest ktos na forum kto ma motor w uk ? Gdzie najlepiej ubezpieczyc moto ?
Mam prawko PL na moto (kat A) od 18 wrzesnia 2012 r na auto od stycznia 2011 r . Ur. 31.07.1992 , . Kupilem kawasaki zx6r 2002 r . Zanim kupilem motor to wycenilem sobie ubezpieczenie i wyszo mi ponad 500 funtów na rok . Nie moge teraz tej strony znalezc a na innych stronach (trzech ) nie moge wycenic nie wiem dla czego . Czy ubezpieczalnie nie chca mi ubezpieczyc moto ? Na PL prawku moge jezdzic tylko teraz sprawa ubezpieczenia . Gdzies wyczytalem ze moge zarejestrowac i ubezpieczyc na siebie. Moze ktos wie jak to jest ?

Ubezpieczylem. 90 funtow na miesiac tylko ze jest jeden problem . Ubezpieczalnia chce ode mnie certyfikat dlawiku . Ogranicznik mocy do 30 bhp czylo do 40 koni . Co z tym teraz zrobic hm.... Pozostaje rejestracjia w Polsce

zrobiłem za Ciebie edycję ale następny raz ostrzeżenie :?


senekkorzenna



No to sprawa sie juz rozwiazala . . Napisalem im maila ze prawo jazdy zdawalem w Polsce gdzie nie ma ograniczen i po wymianie na UK nie traci na wartosci . Przeprosili mnie ;p niedopatrzenie z ich strony . Majac 18 lat i polskie prawko mozna w UK jezdzic czym tylko sie chce ;] Wiadomo ubezpieczenie male nie jest ale cos za cos .

Może sie komus ten temat przyda . Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 21/1/2013, 18:30 przez adrpo, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Przesiadka z MZ etz 150 na Kawasaki 636 2002 r
adrpo
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30/5/2012, 20:02
Lokalizacja: horyniec zdroj


Postprzez Hosti3000 » 3/4/2013, 14:33

Tak na przyszłość: strona gdzie możesz porównać ubezpieczenia to http://www.gocompare.com (otwórz link)
..:: Live life each day like it could be your last ::..
Hosti3000
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/4/2011, 14:53
Lokalizacja: Birmingham/Lublin




Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê