Zobacz wątek - Suzuki rg80/50 Zimowa cena TANIO! igła
NAS Analytics TAG

Suzuki rg80/50 Zimowa cena TANIO! igła

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Suzuki rg80/50 Zimowa cena TANIO! igła

Postprzez dawix321 » 28/12/2012, 15:32

Sprzedam: Suzuki rg80/50
Kontakt: tel 663407334 gg 11915351
Opis:
Witam mam do sprzedania suzuki rg80/50 1995r. Nie brakuje mu mocy, jest zrywny i ma bardzo dobre przyśpieszenie. Szybko wkręca się na obroty. Silnik w tamtym roku był remontowany. Wymienione też były klocki hamulcowe i napęd. W zeszłym miesiącu wymieniałem płyny. Z silnika nie ma żadnych wycieków. Zostały wymienione wszystkie uszczelki i zimeringi. Rg jest troszkę przerobione na streeta. Ma szerszą oponę tylną, ładnie przycięte plastiki, które mają ładne malowanie. Przycięte zostało nadkole. Zmieniłem też przednią lampę. Jest wysokie i bardzo dobrze się je prowadzi. Szczególnie w zakrętach można się ładnie wyłożyć z tą szerszą oponą. Akumulator jest sprawny. Klakson i światła działają. Suzi posiada dozownik oleju ale go odłączyłem. Wolałem sam robić mieszankę i miałem pewność że się nie zatrze. Dozownik jest założony wystarczy go podłączyć. Trzeba w nim zrobić kilka rzeczy: podłączyć kierunki, naprawić kopkę (pali na pych), dorobić kostkę do kabli i podłączyć od licznika, założyć zamek siedzenia. Ubezpieczenie ważne do czerwca 2013r.
Cena:1700zł

Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link)
dawix321
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl