Zobacz wÄ…tek - Wypadek - potrzebuje firme od odszkodowania
NAS Analytics TAG

Wypadek - potrzebuje firme od odszkodowania

Przepisy, prawo
_________

Postprzez neptun44 » 2/1/2013, 23:05

Witam ponownie.
Wiem, ze może to wydawać się kwotą bardzo wysoką, ale przykładając to tabeli oceny trwałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu (ZUS) można przeczytać "Uszkodzenia uda powikłane współistniejącym uszkodzeniem nerwu kulszowego ocenia się według pozycji 147-150, zwiększając stopień stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu w zależności od rozmiarów uszkodzenia nerwu" - do 65%. Do tego zadośćuczynienie za ból, cierpienie, utrata dochodów, opieka nad poszkodowanym, opinia psychologa i jeszcze kilka dobrych argumentów no i dobry mecenas daje w efekcie maksymalne roszczenie, które po odjęciu za przyczynienie daje, jak to padło powyżej 60. klocków.
Dobrego dnia
Krzych
neptun44
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/1/2013, 11:59


Postprzez Invi » 2/1/2013, 23:42

Stłuczenie nogi to nie utrata dochodów i uszkodzenie nerwów. Więc już wychodzi kilka rzeczy które sobie doliczyłeś. A ile przemilczałeś to może sam nie wiesz :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez madcap » 2/1/2013, 23:54

Neptun nie pisz bajek, chyba, że chcesz abym zmienił Tobie status na bardzo szczególny.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez RolandZ » 3/1/2013, 17:19

Osobiscie uwazam ze kwota zostala przesadzona aczkolwiek w razie niemozliwosci wykonywania pracy nalezy sie przy odpowiednich argumentach zwrot utraconych dochodow.oczywiscie zwrot kosztow leczenia a nawet dojazdow do lekarzy.tak samo jest takie cos jak bol i cierpienie.wiem z dwoch powodow.mialem wypadek i wiem co zalatwiono mi a tersz tym bardziej wiem bo sie tym zajmuje.Pozdrawiam
RolandZ
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2/1/2013, 20:01
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Mentos1111 » 9/1/2013, 13:36

Opinia psychologa, utrata dochodów, dojazdy na leczenie, koszty leczenia, koszty opieki poszkodowanego, cierpienie fizyczne, czasami tez dochodza do tego straty majątkowe np. uszkodzenie telefonu komórkowego podczas wypadku i tak dalej to wszystko sie zgadza ale kwota moim zdaniem mocno przesadzona.
Mentos1111
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 8/7/2012, 13:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez RolandZ » 13/1/2013, 21:05

Zgadzam sie z przedmowca;-)
RolandZ
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2/1/2013, 20:01
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê