Zobacz wątek - Pierwszy zakup cbr F3 na co zwrócić uwage
NAS Analytics TAG

Pierwszy zakup cbr F3 na co zwrócić uwage

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy zakup cbr F3 na co zwrócić uwage

Postprzez hirek91 » 27/12/2012, 18:27

Witam serdecznie ,w sobote jade oglądać Honde Cbr F3 z 94 r. wcześniej nie miałem doczynienia z oględzinami czy jakimis sprawami mechanicznymi w takich motocyklach , czy możecie mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę by nie kupić rzadnego badziewia ? jak pracuje uszkodzony silnik, niepokojące odgłosy, jak ma powninno pracować zawieszenie a jak nie :)
hirek91
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/12/2012, 00:10
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Kaai » 27/12/2012, 19:00

zwróć uwagę na to, żeby nie jechać sam. bo jak widzę pytania: "jak pracuje uszkodzony silnik, niepokojące odgłosy, jak ma powninno pracować zawieszenie a jak nie " to może rower kup, czy coś..
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez SkoQ » 28/12/2012, 11:16

Tutaj Å‚ap poradnik
http://www.scigacz.pl/Na,co,zwracac,uwa ... a,277.html
Ekspertem nie będziesz ale Twoje szanse wzrosną. Weź kogoś ogarniętego najlepiej, a jak nie to kogokolwiek, ze w razie czego dał Ci po twarzy jak się zbytnio podpalisz na sprzęt :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez MówcaUmarÅ‚ych » 28/12/2012, 13:52

Najważniejsza chłodna głowa...i jak poprzednik powiedział ktoś kto się zna(tylko, że musisz tego kogoś słuchać) wiem łatwo powiedzieć...sam jak pojechałem po pierwszy prawdziwy motocykl, jak go zobaczyłem to byłem podjarany jak gwizdek, wszystko mi się podobało wszystko było idealnie, na szczęście zabrałem ze sobą kogoś kto zauważył, że np:
-naklejki nie sÄ… pod lakierem
-ograniczniki skrętu powyginane
-kolor lakieru nie odpowiadał temu z kodu na ramie
-blok silnika zespawany po tym jak crash-pad po "wyglebce" o coś zahaczył i zabrał ze sobą część jednostki napędowej:)

:) no i na szczęście odechciało się takiego wynalazku
Amiga Forever
Avatar użytkownika
MówcaUmarłych
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1/12/2012, 09:57
Lokalizacja: Rumia

Postprzez Mateusz250 » 28/12/2012, 16:40

Pełno informacji o tym jest, szukaj filmików, wymieniać co i jak sprawdzać to można tu bez końca. Ja od siebie dodam że (w wielu poradnikach o tym nie wspominają) żeby sprawdzić czy manetki przy maksymalnym skręcie nie dotykają zbiornika, jeśli tak, to nie można wykluczyć że był dzwon.
Mateusz250
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 25/1/2012, 21:19



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê