Zobacz wątek - Kanał YouTube
NAS Analytics TAG

Kanał YouTube

O wszystkim
_________

Kanał YouTube

Postprzez Ciastuś <3 » 25/12/2012, 16:44

Witam. Założyłem ostatnio swój kanał na YouTube'ie dla miłośników offroad'u. Będą tam tylko i wyłacznie filmiki związane z motocrossem/enduro. Jeśli ktoś ma ochotę śledzić i oglądać w dobrej jakości to zapraszam serdecznie.

Kanał: http://www.youtube.com/user/PawlakMX

Na razie się rozwijam, ale jeśli będzie kilka osób zainteresowanych moim kanałem to chętnie będę wrzucał kolejne filmy. Liczę na komentarze, łapki i oczywiście wyświetlenia :) Jeśli na prawdę chciałby mi ktoś pomóc w rozwijaniu się, to proszę o to i subskrypcję, aby nadal śledzić moje postępy.

Jest też pewien projekt, który ma na celu pomoc mi w rozwinięciu się. Podczas oglądania (po 10sec) wyskakują takie głupawe reklamy, których pewnie nikt z was nie lubi - takie podłużne na dole. Jeśli ktoś chce mi pomóc, wystarczy, że w nią kliknie i tyle. Kilka sekund a dla mnie to bardzo ważne. Nie będę tu wrzucał filmików, ponieważ jeśli kogoś to interesuje (a powinno jeśli kocha offroad) to da mi suba i będzie śledził.

Pozdrawiam użytkowników i liczę na Waszą pomoc :)
Ciastuś <3
Świeżak

Powrót do Hydepark