Zobacz wątek - Demokracja Bezpośrednia - czyli nie mówcie że nie macie ...
NAS Analytics TAG

Demokracja Bezpośrednia - czyli nie mówcie że nie macie ...

O wszystkim
_________

Postprzez zadzior » 21/2/2013, 15:10

Ja niestety nie wierzę w przeprowadzenie normalnej i demokratycznej zmiany w tym kraju. Jeśli ma się wszystko w garści, to jaki sens, aby to oddać? ONI czyt. postkomunistyczne ścierwo zmieszane z nowym pokoleniem lewackich wynalazków są z każdej strony na wygranej pozycji. Stworzyli prawo, które zapewnia im traktowanie nas jak szmaty. Jest KNP czy DB, ale ONI nie pozwolą na to. Wystarczy, że uruchomią swoich Goebbelsów medialnych, a już 60% obywateli kota nazwie psem lub słonia żyrafą. Trzeba sobie uświadomić, że Polacy niczym Rosjanie nie potrafią sobą rządzić. Nie są w stanie oprzeć się wewnętrznej presji na dupczenie rodaków. Jedynie silna ręką może - lecz nie musi - zaprowadzić porządek. Nie można non stop gadać o tolerancji, homosiach i Żydach. Trzeba relatywnie spojrzeć na prawdziwe problemy i je zacząć rozwiązywać. Wystarczy spojrzeć na całą Europę, by dostrzec, że pseudo kapitalizm jest zły i prędzej, czy później będą konieczne zmiany. Wystarczy zostawić rynek w spokoju, a sytuacja sama się naprawi. Trzeba dać ludziom pieniądze, by mogli sami o sobie decydować. Nie wiem jak Wy, ale rzygam tym o czym ciągle gadają media. Mam dosyć biadolenia o tym, że obecnie patriotyzmem jest podlewanie kwiatków lub o biednych Żydach i złych Polakach. Mam dosyć wmawiania nam, że jesteśmy zacofani, bo nie tolerujemy homosiów. Mam dosyć zatracania polskości i wyrzekania się przeszłości na rzecz chwilowych trendów światowych. Mam dosyć lewackiego ścierwa, które na siłę robi papkę z mózgów Polakom. Chodzi tylko i wyłącznie o rozbiciu społeczeństwa. Ciemny lud ma być kolorowy, otwarty na wszystko, wierzący w jedyny słuszny twór polityczny jakim jest UE, nienawidzący swojego położenia i nie odgrywający żadnej roli wśród sąsiednich krajów słowiańskich. No to sobie pogadałem :lol:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez Starski » 21/2/2013, 16:00

Mamy w Polsce tylu wyksztalconych ludzi, ktorzy solidnie znaja sie na rzeczy. Mowie tu oczywiscie o profesorach i doktorach.
Moim zdaniem system trzeba zbudowac od nowa, niech rzadzi nami elita naukowa. Demokracja sama w sobie ma wiecej wad niz zalet, przecietny kowalski nie ma pojecia jak dziala gospodarka. Slucha tylko tych hasel wyborczych i obiecanek, a pozniej wybiera syf. Rzadzacy powinni przeprowadzac w ramach kampani analizy, gdzie pokazuja jak chca osiagnac dany cel i wszystkie wpolczynniki majace na niego wplyw.
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30


Postprzez falconiforme » 21/2/2013, 18:46

PS: Na Uniwersytecie Warszawskim blokowane są aktywności różne od narodowych czy prawicowych.
http://www.youtube.com/watch?v=S_Z5j7QUIf4
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 685&type=1
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez zadzior » 21/2/2013, 20:38

Od razu rzuca się w oczy określenie "faszyści". Tani chwyt lewacki na ludzi posiadających odmienne poglądy polityczne. Tym bardziej na ludzi, którzy chcą pokazać, że jest źle w kraju, gdzie polskość jest spychana na całkowicie boczny tor. W takim tempie Goebbelsy medialne już za niedługi czas wykreują faszystą Polaka, która otwarcie mówi, że jest Polakiem. Zresztą dużo nie brakuje. Lisy i inne rude - czy tam bardziej czerwone, uskuteczniają nagonkę, ale ona spotka się tylko z większym oporem. Im więcej będzie okłamywania obywateli i mówienia o "faszystach", tym lewacy sprowokują normalnych obywateli czyt. Polaków. Czytałem gdzieś ostatnio, że w Warszawie zaczynają działać niewielkie grupy obrzucające kamieniami drogie zachodnie sklepy i malujące hasła na nich. Co tu dużo mówić - bida idzie co raz większa. Państwa chce dupczyć obywatela na każdy możliwy sposób, ale statystycznie jest pięknie i wspaniale. Sorry, ale coś tutaj jest nie tak. Obywateli jest grubo ponad 35 milionów, więc nawet 10 procent to olbrzymia siła, która jest w stanie doprowadzić do obalenia tego syfu.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez falconiforme » 21/2/2013, 21:53

zadzior, ja rodzicom zamówiÅ‚em (czekam aż przeczytajÄ…) na allego książkÄ™ „Mity przeciwko Polsce” Leszek Å»ebrowski.
Po tym jak obejrzałem na YT o czym ta książka jest. Tak, 1.5h i naprawdę warto posłuchać.
https://www.youtube.com/watch?v=ojutUc-GSCw

Obrazek
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez RUTRA.RD » 23/2/2013, 15:49

to widze ze jest nas 3 z racjonalnymi i sensownymi pogladami,plus moj kumpel zabor to juz 4 niezle :)
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości




na górê