Zobacz wątek - Kawasaki kx 250 słaba iskra
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kawasaki kx 250 słaba iskra

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki kx 250 słaba iskra

Postprzez daniel301296 » 3/12/2012, 20:02

Mam problem z iskrą w kawasaki kx 250 2t w katalogu pisze że ma byś świeca NGK B9ev a ja na razie testowałem zwykłe (nie irydowe takie jak zalecana) bosh jakieś takie jakie miałem miałem też 2 nowe ngk i na każdej tak słaba iskra testowałem 2 3 4 elektrodowe i to samo motor nie pali na kopa tylko na po pych żeby dojrzeć iskrę trzeba wykręcić świecę i mocno kopnąć tylko w tedy robi około 7 8 suwów a jest po remoncie i jak wkręcę świece i kopne z całej siły to robi do 4 suwów co może być przyczyną od razu mówię że cewkę pod bakiem wymieniłem na działającą motoplat i to samo czy wymiana świecy na tą z katalogu coś da proszę o propozycje ponieważ u mnie śniegu jeszcze niema i chciałbym jeszcze pojeździć moto może stare ale po remoncie idzie jak wściekły :twisted: ostatnio jeździłem z kolegą on crf 250 i nie miał szans ale to tak na marginesie proszę o szybką odpowied będę bardzo wdzięczny za odp dzięki

mechanika jest gdzie indziej, next time bedzie warn - leff
daniel301296
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/12/2012, 19:39
Lokalizacja: Żagań


Postprzez henio12323 » 3/12/2012, 21:44

no dziwne żeby CRFa była szybsza.. skoro ma sporo mniej mocy

sciagnij ksiazke serwisowa tam moze jest opisane jak pomierzyc elektryke. wymienił bym przewód wysokiego napiecia fajke, swiece dał nowa. jak to nic nie da to moze albo cewka albo cały zapłon
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê