Zobacz wÄ…tek - Nowy motor dla p oczÄ…tkujÄ…cego
NAS Analytics TAG

Nowy motor dla p oczÄ…tkujÄ…cego

i inne małe pojemności
_________

Postprzez michau_ek » 26/11/2012, 19:10

jeśli po samym wyglądzie ocenisz, że mój silnik to nie 50cc to masz mistrza, bo te silniki są IDENTYCZNE z wyglądu - nie różnią sie niczym prócz napisu na cylinrze - pilnik do ręki i 10 min roboty. można nawet odlew zrobić na 50cc haha.

śmigam już tak 2gi sezon, nigdy nikt sie nie doczepił no może jak jezdzilem z "tuningowym tłumikiem" tzn innym kolankiem bez puszki to podchodzili ludzie ze wsząd i pytali czy to jakaś 600, to mówie że chinczyk 50cc nie wierzyli. oczywiście żaden znawca to nie był, a z "turbo sport tłumikiem" jezdziłem 2 dni.

ps. jest jeszcze opcja aby rozebrać silnik i zmierzyć srednicę tloka... ale chyba mi tego nie zrobi policja ani diagnosta ;]
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz


Postprzez TenTyp » 26/11/2012, 21:08

Dowiedziałem się wielu rzeczy o których nie wiedziałem <jestem żółto dziobem ;pp> riddlen dobrze powiedział niechce jakiejś 125 80 czy innych kombinacji chce zgodną z prawem 50 ;)) to mi powinno wystarczyć a na 18 przeniose się na 125 po 21 to już wiadomo 600 jakaś ;) na tej 50 mam się nauczyć jeździć a nie jak szlifować żeby się nie poobijać bo co mi z tego że ma mocny zryw jak za silny nie jestem i co za mocno manetke odkręce to gleba murowana mi wystarczy 45 km/h chyba że gdzieś dalej pojade to ze 100 km / h by się niestety przydało ;s sam niechciałem zbytnio w chinczyka ładować więc spytałem i według mnie wezme jakąś yamahe tzr z 2005 budżet mi się zwiększył gdyż przekonałem mame i nieco dozbierałem =) do wydania 9 tysięcy <!> Pozdrawiam
TenTyp
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23/11/2012, 13:19


Postprzez michau_ek » 26/11/2012, 21:28

ee z takim budzetem to juz nie ma mowy o chinczyku, to nawet ja ci powiem :D

a co do jazdy 45 km/h... szybko ci sie znudzi, tak samo jak 80 km/h
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez theriddlen » 26/11/2012, 21:28

Szczerze? Na pierwszy motocykl wydaj jak najmniej, kup coś co działa, nic więcej. Nie ma pytania czy się wywalisz, tylko kiedy. Później, jak wprawisz się i opanujesz to co masz w 100%, przesiądź się na coś schludniejszego - jeśli zrobisz to wcześniej, poniszczysz ładny sprzęt.
Avatar użytkownika
theriddlen
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 25/9/2012, 19:13
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê