Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Radość posiadania motocykla - mieć...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Radość posiadania motocykla - mieć...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 4/12/2012, 09:25

Czy nigdy nie przystanąłem ??
Za każdym razem gdy mijam czarnulkę przesuwam po jej linii dłonią jak po biodrach ukochanej kobiety...
<br><hr>JJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/12/2012, 15:22

Komentatorzy napisał(a):Tekst w miarę, choć zdaje mi się, że pointa nie została dostatecznie podkreślona i opisana.
BTW. niektóre porównania bardzo fajne ;)

Jednak co do samego zamysłu i sensu artykułu, to powiem z mojego punktu widzenie, że autor ma rację.
W każdym facecie, nie ważne ile ma kasy i poważnych stanowisk, gdzieś w głębi mieszka mały chłopiec. A mały chłopiec chce być zachwycony rykiem silnika, kształtem, czy kolorem. Olać to ile pali, czy da się sprzętem jeździć wygodnie, czy części są drogie albo jak często będę musiał odwiedzać serwis. Dla jednych jest to R1, dla drugich HD, a dla mnie np. właśnie Ducati. Takie nietypowe, nietuzinkowe sprzęty kupuje się bardziej sercem, niż rozumem. Pakuje się w nie masę kasy, jakby chciało się im sprawić prezent. Pucuje, podkręca, przerabia, dba jakby były żywą istotą. Właściwie nie wiadomo dlaczego, przecież można by powiedzieć, że to tylko maszyna, która ma spełniać pewną funkcję. A jednak każdy z nas wie, że to nie do końca tak ;)

Nie zgadzasz się z mną, albo uważasz, że przesadzam? Znaczy, że dla Ciebie moto to tylko maszyna, a szkoda.<br><hr>xD<br>
Zgadzam się z Tobą w 100 % ! Dokładnie tak.
<br><hr>dd7
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/12/2012, 19:42

Ja na moją NTV'ke lampie się jak szpak w piz*e przez pół godziny, minimum raz w tygodniu!<br><hr>Konrad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/12/2013, 21:02

Mam 16 lat kartę motorowerową chinola za 2000zł w tym sezonie włożyłem ponad drugie tyle, i kiedy wchodzę do garażu patrzę i mówię do siebie że mimo wszysko był warty tych pieniędzy...<br><hr>ReallY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez RSSSS » 1/12/2013, 21:21

Dokładnie dlatego kupiłem R6, z czystej chęci posiadania ścigacza! Nic innego się nie liczyło!
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2014, 12:26

o tak, odstawiając maszynę do garażu, umyłem, wykręciłem akumulator, zalałem bak paliwem, przykryłem plandeką i... żal mi się zrobiło, że nie ma już nic więcej przy niej do zrobienia.<br><hr>buu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez miki1406 » 17/1/2014, 12:35

Mam gsx750f imbryka, aktualnie i ciesze się, że w ogóle mam moto... Miałem przerwe 2 sezony i jednak brak jest mocno odczuwalny, na szczęście zestaw sprzyjających okoliczności spowodował zakup :-)

Fakt jest taki, że wzdycham do V2. Marzy mi się TLR, albo VTR SP2. Wzmogło się, bo brat nabył VTR Firestorma na obłędnych wydechach pod zadkiem, które zioną ogniem i pracuje to wszystko jak helikopter. Zarąbista :-)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Komentatorzy » 12/2/2014, 13:24

Komentatorzy napisał(a):Czy nigdy nie przystanąłem ??
Za każdym razem gdy mijam czarnulkę przesuwam po jej linii dłonią jak po biodrach ukochanej kobiety...
<br><hr>JJ<br>
Też tak robie :)<br><hr>Stenvill
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/3/2014, 00:24

ja tez bym chial miec chociaz yamahe tzr 50. ale nie rodzice. stereotyp ze dawcy więc tylko patrze sobie tutaj i w necie

chcialbym miec kiedys kwa ninje 250 zupelnie by starczyla

kiedys czekala na mnie motorynka do 16 urodzin ale sie nie doczekala byla w miejscu nie przyjaznym <br><hr>ziomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/3/2014, 01:00

ja tak kocham swoje moto ze latem jak dojade na jezioro gdzie nikogo nie ma to
to tylko kask zdejmuje i bieg na mostek i skok do wody w kombi skóra jedno
e tam ze pozniej mokre ale ja to kocham

ja drugi raz dziennie to w kombi skóra dwu tylko jeżeli. ludzi nie jezeli są ludzie to w kasku i tak szybke mam z powłoki. lustrzano. to jest takie fajne uczcie wtedy najbardziej. kocham motor


a pierwsz raz to sie zdarzylo kiedy pojechalem latem sprawdzić jaka temp wody bo dziewczyna chciala wiedzieć. a lata a skóra czarna mocno grzeje wiec kurtkę. rozpiełem i jak sie nachylalem sie, aby sprawdzic temp. wypadła mi sony xperia z, a że 10m dlatego szybko wlecialem za niom do wody ciezko sie nurkowalo po sxz w kombi skora dwu. ale fon przezył.

Kocham ciebie moja ninja
mam 20lat.
no i ciebię. Martyna.

wpiscie sobie na yt wet baggy<br><hr>Łukaszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2014, 23:49

Komentatorzy napisał(a):ja tez bym chial miec chociaz yamahe tzr 50. ale nie rodzice. stereotyp ze dawcy więc tylko patrze sobie tutaj i w necie

chcialbym miec kiedys kwa ninje 250 zupelnie by starczyla

kiedys czekala na mnie motorynka do 16 urodzin ale sie nie doczekala byla w miejscu nie przyjaznym <br><hr>ziomek<br>
No nie zazdroszczę, ale jeśli cię to pocieszy to byłem w podobnej sytuacji. Na swoją TZR 50 ( którą aktualnie mam ) zbierałem 2,5 roku i musiałem sprzedać moją wcześniejszą zabawkę ( cross 125 ). Ale tzr dobrze zrobiła moim rodzicom - już się o mnie tak nie boją. W tym roku kończę 16 lat a w przyszłym planuję kupić GS 500f i jeszcze w kolejnym zrobić na niego A2, później doczekać się do 20, zrobić A, kupić jakąś mocną 600cc a może gdzieś około 25 roku życia dojdę do swojego świętego grala - R1.<br><hr>Arnold
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/8/2014, 22:02

Komentatorzy napisał(a):Czy nigdy nie przystanąłem ??
Za każdym razem gdy mijam czarnulkę przesuwam po jej linii dłonią jak po biodrach ukochanej kobiety...
<br><hr>JJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Też tak robie :)<br><hr>Stenvill<br>
I ja :) A do tego po każdym powrocie z jazdy obligatoryjny, soczysty buziak w śrubę od łożyska główki ramy. :P Takie moje małe zboczenie, "motofilia" :P VTR SP1 jest tego warta :)<br><hr>Kamel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/8/2014, 22:09

Komentatorzy napisał(a):powiem tak, tekst ciekawy, lekki, taki do poczytania bez większych emocji, trochę racji, trochę weny twórczej, natomiast z jednym nie mogę zgodzić się wcale, K1300R nigdy nie zrobi z Hajki potulnego szczeniaczka, to już jest "licencia poetica" autora, przez ostatnie osiem lat jeżdżenia Hajką nie spotkałem czegokolwiek co by zrobiło z Hajki szczeniaczka, a już na pewno nie BMW K1300R (a spotykałem i Ferrari i Porsche, i litry gdzie kierowcy chcieli się zmierzyć i nikt nie dał rady), a na K1300R jeździłem w ramach motocykla testowego z BMW jeden dzień i powiem, że w niczym mi nie zaimponował- w każdym zakresie był do Hajki z tyłu, acha, no i żeby nie było, że uważam hajkę za najlepszy motor na świecie- na pewno nie (ale jeśli chodzi o przyspieszenia i szybką jazdę to w tym temacie tak, uważam, że jest najlepsza), zresztą od przyszłego sezonu przesiadam się na innego sprzęta- bardziej miejskiego niż autostradowego<br><hr>Krzysiek<br>
Pozwolę się nie zgodzić, ponieważ ZX12R z pierwszych roczników robił z pierwszymi Hajkami co chciał. Niestety, ale na szybkich winklach, przeplatanych szybkimi prostymi to Kawa rządziła. Wiem to z doświadczeń empirycznych: dwóch, dobrze radzących sobie motocyklistów z podobnymi umiejętnościami, jedna droga, dwa motocykle. To nie jednorazowa spina, lataliśmy tak często. Do tego był XX, ale on to już daleko w tyle. Ahh te lata 2000-czne ;) Pozdrawiam.<br><hr>Kamel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2014, 11:49

Komentatorzy napisał(a):ja tez bym chial miec chociaz yamahe tzr 50. ale nie rodzice. stereotyp ze dawcy więc tylko patrze sobie tutaj i w necie

chcialbym miec kiedys kwa ninje 250 zupelnie by starczyla

kiedys czekala na mnie motorynka do 16 urodzin ale sie nie doczekala byla w miejscu nie przyjaznym <br><hr>ziomek<br>
Ja miałem ten sam problem, rodzice mówili " dawcy, to są dawcy chcesz być jednym z nich " powiedzialem im wprost ze nie muszą mi dawać pieniędzy, zarobie na moto i na prawko:-) zarobiłem, kupiłem Triumpha 600TT i bylem z niego zadowolony ;-)
Pozdrawiam<br><hr>yeti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr