Zobacz wÄ…tek - GMO: No i nas politycy wyr...i
NAS Analytics TAG

GMO: No i nas politycy wyr...i

O wszystkim
_________

Postprzez Boshi » 23/11/2012, 01:00

Drug0n jeżeli pijesz do mnie z tym PIS-EM to wybacz, ale słuchąc macierewicza, kaczyńskiego czy choćby tego błazna błaszczaka to się płakać chce co za żenadę oni wyprawiają? Jaki oni mieli normalny pomysł choć jeden? Ty chyba nie widzisz co zrobili razem z swoim radem maryja starym ludziom. Wodę z mózgu i jak mam nie nazwać dziadka czy babki fanatykiem, jak powiem że pis nie nadaje się do władzy a ona zacznie mnie laską bić i wyzywać, że jestem nawiedzony, grzeszę itd? To jest normalne wg ciebie? Razem z tym swoim Srojcem rydzykiem- złodziejem i tym swoim radiem powinni wypierdalać z polityki.
Od 2 lat słyszę tylko Smoleńsk, zamach, bomba, miliony idiotycznych argumentów potwierdzonych przez oplaconych ludzi z tytułem profesora i do tego wieczne narzekanie. Jaką oni mają argumentację wg ciebie? Problem w tym jest, że jednak Pis ma na co narzekać, niedotrzymane expoze(nie sprawdzam jak sie pisze) postulaty, ustawy, projekty przez PO więc mogą spokojnie obwiniać partię Tuska. PO Nie ma tego szcześcia, bo co mają mówić? jedynie chyba tylko to, że Pis za swoich rządów nic nie zrobił. Jedyny ich argument.
Wiesz, nawet czytałem książę szymańskiego nt. smoleńska. Takich bzdur w życiu nie widziałem jakie tam zawarł autor ( de facto opłacony przez partię oczywiście) Książka potem była sprzedawana przez pisowców na jakimś tam spotkaniu z ludźmi.

p.s Jak pisałem wyżej, nie jestem za żadną partią i dlatego pier*** to głosowanie całe. Ale niech mi nikt nie mówi że PIS to normalna partia z tego gównianego koryta.

ps.2 Do moderatorów- przekleństwa(a są bodajże 2 tylko ) wyrażają emocje i proszę mnie tu nie warnować :D
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez Hyde » 23/11/2012, 07:28

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... a3KvvJhmbk

Z tym, że tutaj akurat Macierewicz wyszedł z twarzą (poza tym, że jest Macierewiczem), ale jego zwolennicy?
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez Boshi » 23/11/2012, 10:49

Musiał coś zrobić bo przecież pobili by go... a jak sam by zaczął go wyzywać to wyszedł by na kompletnego idiotę jak ci ludzie. Dla pokazu zrobione.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez falconiforme » 25/1/2013, 10:08

TrochÄ™ OT
"Mity przeciwko Polsce" warto obejrzeć
http://www.youtube.com/watch?v=m_EmHHzDc1U
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez zadzior » 25/1/2013, 21:17

Hmm ktoś gdzieś napisał, że pomysły Mikke są bez pokrycia. Odpowiedź mi, czy jeśli bank centralny dodrukowuje sobie pieniądze, bo ma taką hecę, a nie mają one żadnego pokrycia, to jak to nazwiesz? Życie na kredycie. Unia zadłużona, USA zadłużone. Chiny na plusie. Kto tu jest idiotą? Socjaliści europejscy, czy chińskie władze? Rzygam. Każdy nowy rząd, jest stary. Każda obecnie partia w parlamencie ma korzenie z okrągłego stołu. Natomiast przy okrągłym stole zasiedli przyjaciele pana Kiszczaka. Dziękuje, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Leonneon » 26/1/2013, 13:58

http://www.youtube.com/watch?v=_an_QfL-HJI (otwórz link)
Zastanawiam się nad tym, pomysł niezły, mógłby coś zmienić. Co o tym myślicie?
Może dało by się w końcu coś zacząć zmieniać. Z tego co wiem w innych krajach takie coś działa.
Avatar użytkownika
Leonneon
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13/6/2010, 00:35
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości




na górê