Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Zaginanie tablic rejestracyjnych -...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Zaginanie tablic rejestracyjnych -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2012, 10:05

Komentatorzy napisał(a):Potwierdzam stereotyp. Blachy zaginają tylko lamusy co pierwszy raz kupili sporta i jeżdżą po mieście w dresach t shirtach i adidaskach. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem zaginania tablicy rejestracyjnej, jest zagięcie jej boków w sprzętach enduro żeby trudniej ją było zgubić w lesie.<br><hr>prostablacha<br>
Nie widziałem normalnego gościa, który jeździłby z zagiętą blachą po drogach publicznych. Każdy z giętą blachą 'czarował' ciągnięciem sprzętu na jednym biegu, kolorowymi gaciami i kompletnej niewiedzy na temat jazdy motocyklem. Założę się, że w szkole chowali dzienniczek przed mamą i płakali jak stali w parze z rudym.<br><hr>LL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/11/2012, 14:09

Komentatorzy napisał(a):Potwierdzam stereotyp. Blachy zaginają tylko lamusy co pierwszy raz kupili sporta i jeżdżą po mieście w dresach t shirtach i adidaskach. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem zaginania tablicy rejestracyjnej, jest zagięcie jej boków w sprzętach enduro żeby trudniej ją było zgubić w lesie.<br><hr>prostablacha<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie widziałem normalnego gościa, który jeździłby z zagiętą blachą po drogach publicznych. Każdy z giętą blachą 'czarował' ciągnięciem sprzętu na jednym biegu, kolorowymi gaciami i kompletnej niewiedzy na temat jazdy motocyklem. Założę się, że w szkole chowali dzienniczek przed mamą i płakali jak stali w parze z rudym.<br><hr>LL<br>
co ma dzienniczek ze szkoly do zaginania tablic rejestracyjnych? co ty bredzisz?<br><hr>sdfsafd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/12/2012, 19:45

Komentatorzy napisał(a):Potwierdzam stereotyp. Blachy zaginają tylko lamusy co pierwszy raz kupili sporta i jeżdżą po mieście w dresach t shirtach i adidaskach. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem zaginania tablicy rejestracyjnej, jest zagięcie jej boków w sprzętach enduro żeby trudniej ją było zgubić w lesie.<br><hr>prostablacha<br>
Ja zaginam blachę, a mój motocykl nie jest moim pierwszym sportem, nie jeżdżę w dresach i adidasach, tylko w sprzęcie motocyklowym z najwyższej półki, a lamusem również nie jestem, bo jestem w 100% pewien, że objechałbym Cię bez żadnego problemu. A tablicę wyginam, albo nie wożę jej ze sobą wcale, ponieważ nie chcę zostać zidentyfikowany przez policję. Wybacz, że obaliłem Twoją teorię i światopogląd, ale były one tak debilne, że aż żal było to czytać. Pozdrawiam.<br><hr>Azin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/12/2012, 19:50

Komentatorzy napisał(a):z moich obserwacji wynika że z zagiętymi blachami jeżdżą gównie tacy którym się wydaje że "zapierd..." a łyka ich co drugi /druga bez zagietej blaszki - to tak z moich obserwacji w trójmieście :-) <br><hr>usiula<br>
Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mnie ktoś 'łyknął' w całym trójmieście ;) Jak chcesz się ośmieszyć i spróbować, to daj na siebie jakiś namiar i możemy zweryfikować Twoje obserwacje, ale to najszybciej w marcu.<br><hr>Azin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê