Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Honda CBR929RR i bardzo nieudany...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Honda CBR929RR i bardzo nieudany...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2012, 01:57

Tak sobie czytam te komentarze i wydaje mi się, że jesteście kompletnymi sztywniakami!! To była zwykła zabawa i to, że tak się stał to już Krzyśka sprawa. Bez sensu. Stunterów również nazwiecie idiotami, debilami, burakami??;/. Zresztą nikt nie dał wam prawa aby móc kogo kolwiek oceniać;). Pozdrawiam. A na tym filmiku wiele łez ze śmiechu wylanych zostało prze ze mnie:)<br><hr>legacy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/11/2012, 21:31

Komentatorzy napisał(a):Tak sobie czytam te komentarze i wydaje mi się, że jesteście kompletnymi sztywniakami!! To była zwykła zabawa i to, że tak się stał to już Krzyśka sprawa. Bez sensu. Stunterów również nazwiecie idiotami, debilami, burakami??;/. Zresztą nikt nie dał wam prawa aby móc kogo kolwiek oceniać;). Pozdrawiam. A na tym filmiku wiele łez ze śmiechu wylanych zostało prze ze mnie:)<br><hr>legacy<br>
ta, to zdecydowanie byli "stanterzy"...nalezy docenic ich wkład i ciągłe przekraczanie granic - swoich mozliwosci i... sprzetu - juz widze jak rura mieknie Stunterowi 13 jak na to patrzy... moze doda trik do swojego repertuaru...nie wiem, moze sie okazac, ze jest za cienki na Krzyśka...no i musiaby miec garaz na pokazie...<br><hr>niezany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/11/2012, 05:09

Komentatorzy napisał(a):Tak sobie czytam te komentarze i wydaje mi się, że jesteście kompletnymi sztywniakami!! To była zwykła zabawa i to, że tak się stał to już Krzyśka sprawa. Bez sensu. Stunterów również nazwiecie idiotami, debilami, burakami??;/. Zresztą nikt nie dał wam prawa aby móc kogo kolwiek oceniać;). Pozdrawiam. A na tym filmiku wiele łez ze śmiechu wylanych zostało prze ze mnie:)<br><hr>legacy<br>
Komentatorzy napisał(a):ta, to zdecydowanie byli "stanterzy"...nalezy docenic ich wkład i ciągłe przekraczanie granic - swoich mozliwosci i... sprzetu - juz widze jak rura mieknie Stunterowi 13 jak na to patrzy... moze doda trik do swojego repertuaru...nie wiem, moze sie okazac, ze jest za cienki na Krzyśka...no i musiaby miec garaz na pokazie...<br><hr>niezany<br>
Hahaha:D No pewnie, może s13 w to nie mieszać.... Tu chodzi o zabawę. Skoro zrobili to swoim sprzętem to nie rozumiem tego oburzenia. Oni będą płacić za naprawę. Nie jechali pijani bez kasków czy coś, nie zagrażali nikomu w tym momencie.. <br><hr>legacy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2012, 22:01

Komentatorzy napisał(a):Tak sobie czytam te komentarze i wydaje mi się, że jesteście kompletnymi sztywniakami!! To była zwykła zabawa i to, że tak się stał to już Krzyśka sprawa. Bez sensu. Stunterów również nazwiecie idiotami, debilami, burakami??;/. Zresztą nikt nie dał wam prawa aby móc kogo kolwiek oceniać;). Pozdrawiam. A na tym filmiku wiele łez ze śmiechu wylanych zostało prze ze mnie:)<br><hr>legacy<br>
Komentatorzy napisał(a):ta, to zdecydowanie byli "stanterzy"...nalezy docenic ich wkład i ciągłe przekraczanie granic - swoich mozliwosci i... sprzetu - juz widze jak rura mieknie Stunterowi 13 jak na to patrzy... moze doda trik do swojego repertuaru...nie wiem, moze sie okazac, ze jest za cienki na Krzyśka...no i musiaby miec garaz na pokazie...<br><hr>niezany<br>
Komentatorzy napisał(a):Hahaha:D No pewnie, może s13 w to nie mieszać.... Tu chodzi o zabawę. Skoro zrobili to swoim sprzętem to nie rozumiem tego oburzenia. Oni będą płacić za naprawę. Nie jechali pijani bez kasków czy coś, nie zagrażali nikomu w tym momencie.. <br><hr>legacy<br>
chlopaki kochaja maszyny, i serce ich boli jak widza to<br><hr>bailif
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2012, 23:39

Komentatorzy napisał(a):Tak sobie czytam te komentarze i wydaje mi się, że jesteście kompletnymi sztywniakami!! To była zwykła zabawa i to, że tak się stał to już Krzyśka sprawa. Bez sensu. Stunterów również nazwiecie idiotami, debilami, burakami??;/. Zresztą nikt nie dał wam prawa aby móc kogo kolwiek oceniać;). Pozdrawiam. A na tym filmiku wiele łez ze śmiechu wylanych zostało prze ze mnie:)<br><hr>legacy<br>
Przez takich jak Krzysio "miszczów prostej" jeżdżacych w lakierkach i kurteczkach z targowiska, lansujących się pod wiejskimi gimnazjami, żeby wyrwać towara, tak poźniej nas postrzegają ... Polecam inne filmiki YT tego "teamu" z lubięcina <a href="http://www.youtube.com/watch?v=j8OucXQwxEU" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=j8OucXQwxEU</a> albo jak palą gume na mokrej trawie :) wręcz ocieka profesjonalizmem a w szczególności inteligencją. Słomo z butów wystajo... <br><hr>tradke74
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2012, 23:44

Komentatorzy napisał(a):Tak sobie czytam te komentarze i wydaje mi się, że jesteście kompletnymi sztywniakami!! To była zwykła zabawa i to, że tak się stał to już Krzyśka sprawa. Bez sensu. Stunterów również nazwiecie idiotami, debilami, burakami??;/. Zresztą nikt nie dał wam prawa aby móc kogo kolwiek oceniać;). Pozdrawiam. A na tym filmiku wiele łez ze śmiechu wylanych zostało prze ze mnie:)<br><hr>legacy<br>
Komentatorzy napisał(a):Przez takich jak Krzysio "miszczów prostej" jeżdżacych w lakierkach i kurteczkach z targowiska, lansujących się pod wiejskimi gimnazjami, żeby wyrwać towara, tak poźniej nas postrzegają ... Polecam inne filmiki YT tego "teamu" z lubięcina <a href="http://www.youtube.com/watch?v=j8OucXQwxEU" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=j8OucXQwxEU</a> albo jak palą gume na mokrej trawie :) wręcz ocieka profesjonalizmem a w szczególności inteligencją. Słomo z butów wystajo... <br><hr>tradke74<br>
"dawcy z lubięcina" <a href="http://www.youtube.com/watch?v=NvMqxOpTcdY&feature=plcp" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=NvMqxOpTcdY&feature=plcp</a> LOL

dawcy .... :D dawcy wiejskiego humoru<br><hr>tradke74
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/11/2012, 20:28

podobają mi się komentarze filmów ...
np: Ale zajebiści... , Ale urwał.. a tu prosze ...
Possszzzzła pokrywra ! .. Bezczenne :) <br><hr>modern25
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/11/2012, 20:28

podobają mi się komentarze filmów ...
np: Ale zajebiści... , Ale urwał.. a tu prosze ...
Possszzzzła pokrywra ! .. Bezczenne :)<br><hr>modern25
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê