Zobacz wÄ…tek - Stop SATANIZMOWI! Uszanujmy KATOLICKIE UCZUCIA RELIGIJNE
NAS Analytics TAG

Stop SATANIZMOWI! Uszanujmy KATOLICKIE UCZUCIA RELIGIJNE

O wszystkim
_________

Postprzez torowiec » 17/6/2007, 14:13

Taaa i wszyscy motocyklisci to tez ch... ,zapirdzielaja jak powaleni a reszta spoleczenstwa musi placic za ich leczenie i wogole diably wcielone...
Panowie(niektorzy)reprezentujecie ten sam sposob myslenia.Beton
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask


Postprzez Thrillco » 17/6/2007, 14:48

Gwoli ścisłości i z całym szacunkiem dla JPII, ale osobiście uwazam, że żaden człowiek nie jest ,nie ma prawa się nazywać i nigdy nie bedzie wyrocznią, czy to ludzką czy boską, więc przytaczanie jego encyklik jako wykładni życia jest...raczej powinno być tylko cytatem z encykliki, niczym więcej. Na pewno nie podporą dla interpretacji własnej wiary, bo to powinien kazdy zrobić sam we własny sposób, ew. doszukując się w takich tekstach podpowiedzi...nie odpowiedzi. Wiara to dosyć delikatny temat i co gorsze...zbyt czesto przeplata się z jej kapłanami. Oni zaś są jedynie ludźmi-ludźmi, którzy tak jak my wszyscy są omylni i potrafią zbłądzić, włącznie z JPII, nie zapominajmy o tym, że był papierzem ale też był po prostu człowiekiem. Obecne niemal histeryczne nadawanie temu człowiekowi cech boskich jest kolejnym zbladzeniem ludzi wiary katolickiej. Ale spoko-taki już swiat, mahometanie też mają te problemy,zielonoświątkowcy itp. Bo jest zawsze ten cholerny margines, któy po przekroczeniu staje się ortodoksją. Nie bądźcie ortodoksyjni w swoich wierzeniach-to jeszcze nikogo do niczego dobrego nie zaprowadziło. I wiecie o czym należy pamiętać? Co kolwiek tu powiecie, jakkolwiek zaciekle bedziecie bronić lub bluzgać daną wiarę to...wszyscy jak jeden wcześniej lub później (oby później) wylądujemy pod ziemią i wpieprza nas robale...warto więc może pozostawić po sobie lepszy śad niż post pelen nienawiściczy też drwin???
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez kris » 17/6/2007, 17:35

Ja ostatnio siedze w kościele Na zebraniu bo do bierzmowania a tu Koleś wstaje i zaczyna krzyczeć !! SATAN SATAN!! :evil: :x Debil wyszedł na środek i drze morde..... Satan jest Mojim BOgiem ... ;/ ! :lol: a w kościele od h..... ludzi ... :? To trzeba mieć nasrane w głowie..
Avatar użytkownika
kris
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez xatt » 17/6/2007, 18:02

Thrillco napisał(a):...wszyscy jak jeden wcześniej lub później wylądujemy pod ziemią i wpieprza nas robale...


ja nie uważam że robale MNIE wpiepszą ...jesli już to mojego trupa, a to wielka różnica! Człowiek zaczyna istnieć w chwili poczęcia - rodzice dają ciało, Bóg daje duszę. Ciało istnieje ileś tam...(może kilka godzin jak pseudomamusia weźmie tabletkę wczesnoporonną po poczęciu - a może 1oo i więcej lat) natomiast dusza żyje wiecznie...JAKIE będzie wieczne życie Duszy (która jest Istotą Człowieka), zależy od tego, jakie było to życie na ziemi (czyli tzw. czas zasługi), ile zdążyło się uczynić dobra! (jeśli się nic nie zdążyło bo się np umarło przed narodzinami - aborcja, zostaje już tylko Boże Miłosierdzie!)

Najważniejsze to czynić jak najwięcej dobra a jak najmniej zła (Dobro czyń! zła unikaj!) to jest najważniejsze w życiu. Wiara taka czy inna ma temu dopomóc. Jest absurdem jeśli ktoś uważa się za super praktykującego katolika a nienawidzi czy krzywdzi...Wiara bez uczynków jest martwa!

Gdy czytałem posty w tym temacie to ktoś napisał coś o "katolickiej sekcie", i najpierw w przypływie złych emocji chciałem odpisać że mu skopie ryj bo obraził mnie jako chrześcijanina - katolika, ale później pomyślałem że właśnie przez to dałbym anty-świadectwo...To czynienie Dobra i unikanie zła w wielu przypadkach oznacza właśnie opanowywanie swoich złych skłonności, pobudek, impulsów, chęci zemsty etc. Ks. Popiełuszko wspaniale to określił: "zło Dobrem zwyciężaj!"


Ja dziś byłem na Mszy Św. (Niedziela - Dies Domini), przyjąłem Ciało Chrystusa w Eucharystii, wychowałem się w głęboko wierzącej rodzinie i staram się kochać Boga, choć jak każdy mam swoje słabości. Bóg nie nagradza za wyniki a za podjęty trud!

Wiem, że teraz jest moda na antyklerykalizm, ale ja wiem że wśród księży są różni ludzie...bo to tylko ludzie...są źli, a są też wspaniali Kapłani kontynuujący Misję Chrystusa na ziemi...Ważne by nie dać się emocjom, modzie, opinii innych a umieć samemu popatrzeć na świat i siebie samego w prawdzie. Czego wszystkim motocyklistom życzę. Amen.
1. Romet ogar 200 (1989r.)
2. Kawasaki gpz 500s (1994r.)
3. Honda cbr600 F4i sport (2001r.)
4. Suzuki GSX-650F - nówka sztuka na dotarciu

...FJR1300 - my dream (może jak się zestarzeję...)


Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać ;)
Avatar użytkownika
xatt
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 15/5/2006, 21:36
Lokalizacja: WhiteStock

Postprzez johnmichael » 17/6/2007, 18:42

a sdkad ty masz informacje ze zydzi sa wlascicielami bankow w polsce?nie masz pojecia o gospodarce.nie masz pojecia o kredytach.nie masz pojecia o kredytach za granica.wypowiadasz sie w tak pewnym i nie znoszacym sprzeciwu tonie, a nie masz pojecia o czym piszesz.umiesz tylk rzucac obelgami nie majac jakichkolwiek podstaw.zyjesz w swoim zascianku i myslisz ze wszystkie rozumy pozjedales.
brales kiedys kredyt?
zlapales wlasciciela banku za jego brode i pejsy?
brales kiedys kredyt za granica?
zaloze sie ze na kazde z tych pytan odpowiedz brzmi: NIE. wiec nie wypowiadaj sie o rzeczach o ktorych nie masz pojecia


xatt twoja wypowiedz zaciagnela mo mocno ksiedzem.ale nie mowie tego w negatywnym kontekscie.polecam wszyatkim przeczytac krotka ksiazeczke 'Zycie po zyciu' po lekturze tej ksiazki czlowiek inaczje patrzy na wiare, na boga i na siebie.no chyba ze jest tumanem i nie zrozumie prostego przekazu pisanego.

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 17/6/2007, 18:55 przez johnmichael, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez SzpiceR » 17/6/2007, 18:49

Kosciół jest m.i.n najwieksza mafia na swiecie :) i mowie ogólnie o wszystkich religiach :) niedaleko stad siedzi sobie Pan Ksiadz Dyrektor ktorego pewnie teraz jedzie swoim maibachem spotkac sie z innymi dyrektorami zamiast rekolekcje z dziecmi prowadzic :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 18:51

a ty skad wiesz ze nie maja bankow?ja wiem ze maja,kredyt bralem,a ty masz pojecie o gospodarce?sam nie masz pojecia a pieprzysz 3 po 3
dal bym ci stronke gdzie mozesz sobie sprawdzic nazwiska zydow co pozmieniali nazwiska na polskie i tam sa tez i wlasciciele bankow,politycy tak jak stolzman o ile wiesz kto to
za durny jestes zeby ci cos wytlumaczyc bo za duzo TV sie naogladales,a szczegolnie TVN a kto prowadzi TVN?znasz jego nazwisko?a polsat?urzyj lba troche bo latwo ci jest cokolwiek wcisanac
SZPICER nie intersuje mnie rydzyk,ale skoro ma maybaha i jestes o tym przekonany to powiedz mi jakiego on jest koloru?powiesz?zaraz zobaczymy co ci nawciskali do twojego pustego lba bo zaloze sie ze nie wiesz
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez SzpiceR » 17/6/2007, 19:04

fajer mądralo nie chodzi czym jezdzi jaki kolor itd... tylko o fakt ze dorwal sie do kasy pozniej mu bylo za malo to do rządu sie wpieprzył i stał sie takim cwaniakiem jak te patafiany z rządu :twisted: a te radio maryja i moherowe berety to juz wogole no comments


ps. widac jaki fajny jestes kto ci cos powie to zaraz bluzgasz... a nawet Ci nic jeszcze nie powiedzialem... jestes bardzije zawistny niz niejeden satanista :twisted:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez johnmichael » 17/6/2007, 19:13

jak mogles brac kredyt w zydowskim banku??jak to mozliwe?
widze ze za wszystkie twoje porazki bedziesz szukac winnych.
liste to je tez sobie moge w domu napisac i na necie wrzucic.jak chcesz to tez mozesz sie na niej znalezc.w ten sposob nic mi nie udowodnisz.na necie mozna zamieszczac wszystko co sie chce.
juz slyszalem te teksty o zydach od innych skinow ktorzy zajmowali sie jakas dziwna spiskowa dzialalnoscia.pewnie siedzisz razem z nimi i wklejacie na swoja liste zydow sasiadow, ktorych pies nasral na wasz trawnik.nie masz zadnych dowodow na to kto jest byl albo bedzie zydem.
jezeli nie wiesz na jakiej zasadzie dziala kredyt to ja ci sprobuje to prosto i krutko wytlumaczyc.kredyt to pozyczka od banku.pozyczka jest oprocentowana.przy zaciaganiu kredytu dostajesz wszelkie informacje dotyczace procetow jakie bank ci naliczy od porzyczonych pieniedzy.dostajesz tez informacje, ile bedzie wynosic twoja rata miesieczna.jezeli nie splacasz rat miesiecznych zgodnie z ustalonymi terminami na poczatku, bank zazada od ciebie kary umownej lub doliczy umowne odsetki.procet jaki placisz to jest zarobek dla banku.
jezeli ci nie odpowiadaja te warunki to nie musisz sie na nie godzic.i idz pozycz od kumpla.bank to instytucja komercyjna, czyli nastawinona na zysk.bank zarabia na udzielaniu kredytow,tzw. kredytowaniu.
jezeli uwazasz ze na zachodzie wyglada to inaczej to sie mylisz.jest dokladnie tak samo.nikt ci nie pozyczy pieniedzy za darmo.
czy wlascicielem banku jest zyd rumun czy polak, nie ma to kompletnie znaczenia.jezeli Twoj przyslowiowy 'zyd' bedzie chcial od ciebie wiecej za udzielenie Ci kredytu to porsta sprawa, pojdziesz do innego banku.ale prawa ekonomi sa takie ,ze Twoj 'zyd' nie moze podniesc cen(czyli ilosci procen naliczanych do kredytu),bo przestanie byc konkurencyjny.a jezeli stanie sie nie konkurencyjny to ludzie nie beda chcieli brac u niego kredytow i nikt nie bedzie mu placic odsetek, czyli nie bedzie mial zysku.bank zbankrutuje i nie bedzie 'zyda'.

zrozumiales?

to pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 19:29

tylko jakbys nie zaowazyl na zachodzie jest rozsadne oprocentowanie ale u nas korzystaja z tego ze jest ciemnota i potrzebuje kasy,maja noz na gardle wiec biora kredyty bo nie maja ludzie wyjscia
ja wzialem kredyt i go musialem splacic ale z takim oprocentowaniem ze leb boli
a ty szpicer skoro wspomniales cos o maybahu to nie rob z mordy cholewy i to udowodnij wstwiajac tutaj zdjecia albo przynajmniej powiedz jaki kolor czy po prostu bedziesz glupim plociuchem co to tylko uslyszy plote i powtarza,a wiec czekam na fotke albo linka i mam nadzieje ze nie zrobisz z ryja cholewy i dotrzymasz smarkaczu slowa
a wiec szpicer do dziela buszuj w necie moze twoj funfel johnmichael ci pomoze,ale mysle ze juz zes szukal i niestety zes poniosl porazke bo jakos chyba zaczales sie wycofywac z tego maybaha
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez johnmichael » 17/6/2007, 19:44

fajer ty mnie tu nie funfluj.brales kredyt na zachodzie?ja mieszkam w anglii i wiem jakie tu sa oprocentowania.sa podobne albo wyzsze.wiec nie wypowiadaj sie.a najlepiej sformatuj dysk wlacz swoje ulubione radio i idz na sziedzibe TVN z okrzykiem 'precz z zydami'

ty tez nie masz dowodow na to ze zydzi sa wlascicielami bankow w polsce a takie rzeczy opowiadasz.dlaczego chcesz by ktos inny udowadnial cos tobie , skoro sam nie jestes w stanie udowodnic swoich racji?
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez simonw » 17/6/2007, 20:21

johny :) Nie wytlumaczysz, grochem o sciane i tyle - cokolwiek bys nie powiedzial, widzisz ze trafia to na bariere po prostu tak silnie zaporowa ze historia.

Kiedys ona runie - to przychodzi najpewniej z wiekiem.

// male wtracenie - tekst org.
" to przychodzi z wiekiem, konkretnie z wiekiem dojzewania. Natomiast chec nauki przychodzi takze z wiekiem, konkretnie z wiekiem poborowym"
Autora nie pomne, sadze ze Jurek Poprawa - CD Action
//
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez johnmichael » 17/6/2007, 20:23

masz racje simonw.
nie ma sie co z koniem kopac.
odpuszczam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez SzpiceR » 17/6/2007, 20:51

nie no niemam siły... OPEN YOUR MIND fajer!!maybah to porownianie rownie dobrze moze miec zołtego słonia niewazne... o co chodzi to napisalem juz post wczesniej czytaj ze zrozumieniem...

PS.Widze JM juz odpusciłeś :D
Załączniki
dar_na_felgi.jpg
dar_na_felgi.jpg (99.82 KiB) PrzeglÄ…dane 2531 razy
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez simonw » 17/6/2007, 21:00

Buahahha, taaaa jedyny kraj swiata gdzie ida specjalne wersje mybaha z inkrustowana kierownica i krzyzykiem na desce rozdzielczej :P
- oczywiscie to joke -

Ale niektorzy sie dorabiaja kosztem innych, a zwykly wikary nie ma jak pojsc na piwo/kawe.
Po prostu, wszedzie sa tylko ludzie
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gandalf » 17/6/2007, 21:04

Ja też odpuszczam. Dziekuje wszystkim poważnym i myślacym użytkownikom tego forum za zaprzestanie walki z bezpostaciowym złem przyjmującym jakąs dziwną nazwe fajer coś tam.

Proponuje zamknąc temat, albo wykluczyc fejercośtam-a ze społeczności. Niech znajdzie sobie jakies inne mniej ambitne i bardziej wulgarne forum.
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 21:06

piekny smochod ale ja tez tu mam cos leprzego,tylko ze jakos kolor sie nie zgadza,ale pewnie rydzyk wzial spreya i go przmalowal,wiedzialem ze nzajdziesz ta fotke dlatego sie pytalem o kolor,ale bylbym chyba idiota jak ty zeby uwierzyc ze to jest jego maybah,hehehe
http://www.maxior.pl/?p=index&id=12588&0
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 21:09

Gandalf napisał(a):Ja też odpuszczam. Dziekuje wszystkim poważnym i myślacym użytkownikom tego forum za zaprzestanie walki z bezpostaciowym złem przyjmującym jakąs dziwną nazwe fajer coś tam.

Proponuje zamknąc temat, albo wykluczyc fejercośtam-a ze społeczności. Niech znajdzie sobie jakies inne mniej ambitne i bardziej wulgarne forum.

a co to kolko rozancowe?a co ty w fabryce perfum cipcia pracujesz?
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez SzpiceR » 17/6/2007, 21:15

fajercośtamie to był zart a pozatym nie uczyli ze zrozuminiem czytac?? pozdro 666
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 21:25

dobra spoko ja sie juz urywam,meczy mnie juz to,ja mam kilku kumpli ksiezy i zawsze bede stal za nimi i tyle nie dam ich opluwac bo wiem co to sa za ludzie ze mozna na nich zawsze polegac i warto ich znac
pozdro
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości




na górê