Zobacz wÄ…tek - Stop SATANIZMOWI! Uszanujmy KATOLICKIE UCZUCIA RELIGIJNE
NAS Analytics TAG

Stop SATANIZMOWI! Uszanujmy KATOLICKIE UCZUCIA RELIGIJNE

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 16/6/2007, 12:08

Ty? :lol: niee!!on... Mefistofeles!! Najwyzszy w hierarchi :twisted:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Terror » 16/6/2007, 19:48

Gandalf - pohamuj siÄ™, dobrze?
Z tqakimi newsami, jakie skasowałem idź na priva, albo sie spotkaj z Firem. Ciekawe, czy byś mu to powtórzył w twarz.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez Lumiere » 16/6/2007, 20:59

Nie popadajmy ze skrajności w skrajnośc.
Kawasaki Zx 10R 2004r
Avatar użytkownika
Lumiere
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 115
Dołączył(a): 3/4/2007, 22:02
Lokalizacja: skontowni

Postprzez Traperoso » 16/6/2007, 21:38

Dobrze Terror, ze chociaz mowisz, ze skasowales - bo tak patrze i nie czaje o co chodzi fajerstarter'owi.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez rosa » 16/6/2007, 21:41

Do odbytu z tym kasowaniem! Ciezko zalapac o co biega!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez SzpiceR » 16/6/2007, 21:43

I tak umrzecie wszyscy i tak... katolik szatanista i tak sie piachu nałyka a niektozi asfaltu... a jak sie komu nie podoba ze obraza sie jego religijnosc to niehc tu nie zaglada i nie czyta z reszta tu nikt nikomu nienarzuca nic złego
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Gandalf » 17/6/2007, 00:38

Dokładnie tak jak szanowny kolega SzpiceR się wypowiedział. I proszę Terrora albo o usuniecie posta fajera albo a przywrocenie mojego. To jest niesprawiedliwe. A do ciebie drogi fajerze to mam tylko 4 drobne slowa ....... ... .. ........ To jest dokladnie to samo co powiedział jeden z słuchaczy na antenie Radia BezRyja do ojca Rydzyka.
Jeżeli wiesz o co chodzi to dobrze, jeżeli nie to niech cie ktos uświadomi, nie wiem kto, może ksiądz proboszcz z twojej parafii :twisted: Wstyd mi za takich jak ty.

Niech pokój będzie z tobą dobry człowieku :twisted:

PS. Jeszcze raz wyzwiesz mnie od pedała niedorozwinieta poczwaro, to inaczej pogadamy.
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez simonw » 17/6/2007, 02:25

Ech, ludzie opamietajcie sie.
Zeby mowic o satanizmie, polecilbym przeczytanie sztandarowego dziela Antona Szantona La`Vey- tak na prawde, troszke podobnie jest z tym jak z kierowcami moto :)

Ogolnie chodzi o to ze katolicyzm zaklada nadstawienie policzka, asceze etc, natomiast "satanizm" jest manifestacja zycia - takim jakim jest, czyli z przywarami, ze zloscia, z ludzka checia... Niewielu szatanistów wie czym mial byc w zalozeniach satanizm, sadze iz wielu z nich nie zadalo sobie trudu dotarcia chociazby do ksiazki Antona, czy jego ucznia Crowleya (m.in Magija).

Tak wiec skonczmy ta akademicka polemike - palenie kotów, gwalcenie dziewic itp, mozna wlozyc miedzy bajki o smokach, a jak ktos jest glupi to moze mowic iz jest satanista, uzytkownikiem BMW czy dowolna inna osoba...
Religia, ba wiekszosc duzych i starych opiera sie na pewnych dogmatach i zalozeniach - roznie interpretowanych.
Jedni - jak moj ulubieniec - Erich von. Daniken twierdza iz to ufoki, inni ze Allach, Jezus, Budda wyslannik boga czy szatan, ale religia nie jest bajka o cudach tylko mowi o kilku rzeczach
1. Sa inni
2. Szanuj ich
3. Miej wlasne zdanie
4. ad3 - badz asertywny
5. Szanuj, kochaj
6. Nie daj sie
7. zyj...

etc, a jak to ubierzemy w opowiesci, mity - pozostaje to nasza czysta wola. Religie powinny koegzystowac ze soba, gdyz w sumie wszystkie sa podstawami moralnego wychowania, w takiej czy innej formie.
Przykre jest, iz kosciol katolicki zapomina lekko o rzeziach, gdzie Hitler i Stalin byli tylko dziecmi - mam na mysli wszelkie wyprawy krzyzowe, lacznie z najlepsza, na ktora wyslano dzieci jako zywe tarcze, by ich niewinnosc ochronila rycerstwo... drzazni mnie nieco nietolerancja jak i pompowanie balonika "topowej" religii.

Uwazam iz mozna myslec co sie chce, kosciol w polsce i nie tylko jest to instytucja gdzie pracuja ludzie (komercyjna!) ktorzy popelniaja bledy (vide o.Dyrektor) - nie badzcie za Kościołem, tylko myslcie sami, najprostrze wyjscie, i o to w tym chodzi.

Troche dystansu ;)

btw, jestem deistÄ… (wikipedia sie klania), autorem kilku prac odnosnie religii :)
Polemike przyjmuje na gadaczu, a temat sadze iz powinien zostac zablokowany z powodu iz nie mozna osadzic kto ma racje, bo jest to kwestia sposobu myslenia, dopoki widzimy czarne i biale, nie jest zle.

CU
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 17/6/2007, 03:40

Religia ogłupia ludzi a ten temat jest tego najlepszym przykładem. Jesli ktoś uważa się za katolika, prawosławnego, muzułmanina czy cokolwiek to ok, ja nie wnikam. Wnikam jednak, kiedy ktoś twierdzi wszem i wobec, że jest wyznawcą tej czy innej religii a swoim działaniem czy słownictwem i tym co w ogóle mówi zaprzecza swojej wierze i jej głownym dogmatom. Najłatwiej innowierce jest wyzwać, zmieszać z błotem itp. i wlaśnie przez taką głupote jest jak jest-jedni zabijają drugich w imie czego? Po przeczytaniu Twojego posta Fajerstarter jestem lekko przerażony-bo co to ma być? Nie wiem co wstukał Gandalf bo usunięto. Zastanówcie się ludzie w co, lub w kogo wierzycie, jesli tak jest. W boga czy może jak już wielu w zakłamany kościół katolicki, który jest nie stety jedynie korporacją finansową o dochodach rocznych przekraczających 5mld USD, który wszem i wobec głosi skromność i ubóstwo :shock: . Nie ma lepszej czy gorszej wiary ale wiara jeśli już jest to powinna być część składowa waszej kultury a kultura jak wiadomo łagodzi obyczaje.
Osobiście przyznaje się do życia bez jakiejkolwiek wiary w boga od około 12 lat i wiecie co? Jest mi dużołatwiej, bo nie musze się identyfikować ani z tymi prawdziwie wierzacymi ani też z durniami, którzy właściwie mówiąc "wierzę" niewiedzą co mówią.
Temat proponuję zamknąć.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 06:52

jezeli ktos w cos wierzy albo nie wierzy to nie ma powodu zeby sie z kogos smiac,bo to jest bardzo sliski temat,widzisz gandalf sam myslales ze wysmiewajac katolikow i papieza sam przynajmniej dlamnie zrobiles z siebie kupe gnoja,muzulmanom nie przyszloby do glowy wysmiewanie sie z mahometa bo od razu by leb obcieli
a u nas kto sie wysmiewa jak nie srodowiska homosexualne i zydowskie? bo ich wlasnie kosciol potepia i nie akceptuje,wiec jada pedzie po nich,idz gandalf do jakiegos pedzia zacznij mu opowiadac swoje dowcipy i nabijac sie z katolikow a zostaniesz jego najleprzym przyjacielem
a co do wykasowania twojego postu przez terrora to chyba sie domyslam dlaczego go wykasowal,a moze gandalf chciales mnie jakos w nim nazwac co?chcesz moj adres na pw?wpadniesz do mnie i mi powiesz ok?albo daj mi swoj to jak bede jechal gdzies w poblizu to wpadne
i spokojnej znajomosci ci zycze z nowymi kolegami
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Gandalf » 17/6/2007, 09:51

Słuchaj fajer, nie od tego jest forum, aby sie na nim wyzywac, dlatego iż jestem mądrzejszy to ustąpie ci kolego( a tak swoją drogą to ile masz lat zarozumialcze), bo ciągłe przytaczanie argumentów że jestem pedałem czy żydem staje sie conajmniej nudne. Swoją drogą nawet jeżeli któreś z tych oszczerstw byłoby prawdą (a mogę cię zapewnic że nie) to nie powinno ci to interewsowac. Takimi tekstami pokazujesz jaki jest twój poziom. I co ci po tym, że do mnie przyjedziesz, w twarz mi dasz?? Z tego co wiem, to twoja religia potępia przemoc wobec bliźniego co nie?? Po twoich słowach widze, że taki sam z ciebie katolik jak ze mnie, bo o człowieku świaczą jego słowa i czyny, a ty tu sie niestety z dobrej strony nie pokazałeś. I moj dowcip nie obraża katolicyzmu tylko ukazuje go z innej strony. Tak jak napisał Thrillco, kościół to korporacja która ma monopol na nasz kraj. I wykorzystuje go najlepiej( czyli najgorzej) jak może. Ja tego nie popieram i denerwuje mnie to. A może twoja obecność na forum jest sponsorowana przez ojca wspaniałego, naczelnego jedynego słusznego radia?? Zaprawde powiadam ci - przestan. Tak apropo to znasz moich kolegów, że życzysz mi spokojnej znajomośći?? Pokój z tobą braci i z wszystkimi, któzy muszą się z tobą na codzień męczyc.

Thrillco i simonw, jak to dobrze, ze ludzie potrafią jeszcze patrzec trzeźwo na to co nas dookoła.
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez Gandalf » 17/6/2007, 10:03

DZIEWIĘĆ TWIERDZEŃ SATANIZMU

1 Szatan reprezentuje zaspokojenie żądz zamiast wstrzemięźliwości.

2 Szatan reprezentuje pełnię życia zamiast duchowych mrzonek!

3 Szatan reprezentuje nieskalaną mądrość zamiast obłudnego oszukiwania samego siebie.

4 Szatan reprezentuje przychylność dla tych, którzy na to zasługują, zamiast marnowania miłości na niewdzięczników.

5 Szatan reprezentuje zemstÄ™ zamiast nadstawiania drugiego policzka!

6 Szatan reprezentuje odpowiedzialność w stosunku do odpowiedzialnych zamiast troski o psychicznych wampirów!

7 Szatan reprezentuje opinię, że człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego "boskiego - duchowego i intelektualnego rozwoju" stał się najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich!

8 Szatan reprezentuje wszystkie tak zwane grzechy, ponieważ prowadzą one do psychicznego, umysłowego i emocjonalnego zadowolenia!

9 Szatan jest najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek Kościół posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dawał mu zajęcie!


Zaczerpnięte z "Biblii Szatana"

Zaraz pewnie zaczną mnie linczowac i z krzyżami ganiać :D :twisted:
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez Inku » 17/6/2007, 10:52

fajerstarter napisał(a):a mnie to uraza moje uczucia religijne,GANDALF a ty kim jestes zeby sie ze mnie nasmiewac?dotad to pedaly i Zydzi sie nasmiewali z katolikow,ja ci powiem ze dla mnie to jest tez troche przesada z tym calym satanizmem i dlatego dla naszego papieza jestem nikim a ty dla mnie jestes kupa gowna i pedalskiego łajna,co ty kurawa jestes?co ty soba reprezentujesz smieciu?chcesz to ci to w oczy powiem,skad jestes?z wawy?jade w lipcu w polske na mazury i baltyk wiec jak tam gdziesz mieszkasz to ci moge wygarnac bo ja nie jestem z tych katolikow co nadstawiaja drogi policzek i to samo innych pedalow co sie smieja z chrzescijan wale was,bo to moda pedalow jest zeby sie z nich wysmiewac
znam kilku ksiezy co na motocyklach lataja i tez ich bedziecie oplowac?jeden z nich msze w czestochowie poprowadzil i cieszy sie wielkim szacunkiem w srodowisku motocyklowym
wypierdalac pedryle ze srodowiska motocyklowego!!!!
predzej dla ksiezy sie znajdzie miejsce niz dla was...


Doprawdy żałosne. Nie wiem co Gandalf napisał ale to nie uprawnia Cię do tego, żeby go obrażać skoro jesteś takim katolikiem. Taa, dziś do kościoła a jutro komuś wpierdolić bo ma inne poglądy. Prawdziwie katolicka postawa. Żenada to mało powiedziane.


wypierdalac pedryle ze srodowiska motocyklowego!!!!
predzej dla ksiezy sie znajdzie miejsce niz dla was...


A przepraszam bardzo. Jak ktoÅ› jest niewierzÄ…cy to ma wypierdalac?
A Ty jakiś dowódcą środowiska motocyklowego jesteś i ustawiasz miejsca dla innych?

a u nas kto sie wysmiewa jak nie srodowiska homosexualne i zydowskie?

:shock: Żydzi się wyśmiewają z chrześcijan? Ciekawa teza. A jak kościół ich nie akceptuje to sam widzisz (albo i nie) jaki jest ten cały kościół.

Cała ta wypowiedz mi śmierdzi klimatem RM.

Gandalf daj se siana i przestań podkur***ć innych.
Po co ten ost. post? To kto w co wierzy to jego sprawa.


P.S Terror może 2 słowa wytłumaczenia dlaczego usunąłeś post Gandalfa a Fajerstartera zostawiłeś??
Ostatnio edytowano 17/6/2007, 10:57 przez Inku, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez fajerstarter » 17/6/2007, 10:55

nikt mnie nie musi sponsorowac zebym mial cos pisac,nie lubie pedalstwa i tyle ,mam takie samo prawo do nienawisci jak ty do ksiezy,a skad wiesz czy na tym forum nie ma ksiezy?a ja ci powiem ze jeden na 100%jest,i marzy zeby miec motor ale go na to nie stac,znam kilku ksiezy i wiem ze zawsze moge na nich polegac,jak dadza slowo to wiem ze leb se urzna aby je dotrzymac
a co do ich jakiegos wyuzdanego majatku to tylko widze czasem jak jakies pedryle sie wypowiadaja co to ci ksieza nie maja
jedyny ksiadz o ktorym wiem ze ma motor to prowadzil msze w czestochowie,a reszta tylko moze se pomarzyc,morze i kiedy zarobia a co nie moga miec motocykla?tak samo pracuja jak i ty zeby spelnic swoje marzenia,a na forum nawet boja sie wypowiedziec bo zaraz jakis gey wyzwie ich od zlodzieji,ale ja sie nie boje mozesz mnie wyzywac od fanatykow wale to,bo dla mnie to jak nie jestes pedalem to dales sprac sobie ten glupi cymbal przez pedryli
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez mar111cin » 17/6/2007, 10:56

fajerstarter już od dłuższego czasu pokazuje że jest agresywny i przesadza z tym wszystkim. reszta niepotrzebnie wchodzi na takie tematy.

proponowałbym wyrzucić cały temat i bedzie spokój, po co ma być chora atmosfera na forum i wypominanie potem jeszcze przez długi czas jeden dla drugiego.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez torowiec » 17/6/2007, 11:03

mar111cin napisał(a):fajerstarter już od dłuższego czasu pokazuje że jest agresywny i przesadza z tym wszystkim. reszta niepotrzebnie wchodzi na takie tematy.

proponowałbym wyrzucić cały temat i bedzie spokój, po co ma być chora atmosfera na forum i wypominanie potem jeszcze przez długi czas jeden dla drugiego.

Poloc mu ,dobrze godo
Wywalcie w koncu ten syf
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez Inku » 17/6/2007, 11:12

fajerstarter napisał(a):nikt mnie nie musi sponsorowac zebym mial cos pisac,nie lubie pedalstwa i tyle ,mam takie samo prawo do nienawisci jak ty do ksiezy,a skad wiesz czy na tym forum nie ma ksiezy?a ja ci powiem ze jeden na 100%jest,i marzy zeby miec motor ale go na to nie stac,znam kilku ksiezy i wiem ze zawsze moge na nich polegac,jak dadza slowo to wiem ze leb se urzna aby je dotrzymac
a co do ich jakiegos wyuzdanego majatku to tylko widze czasem jak jakies pedryle sie wypowiadaja co to ci ksieza nie maja
jedyny ksiadz o ktorym wiem ze ma motor to prowadzil msze w czestochowie,a reszta tylko moze se pomarzyc,morze i kiedy zarobia a co nie moga miec motocykla?tak samo pracuja jak i ty zeby spelnic swoje marzenia,a na forum nawet boja sie wypowiedziec bo zaraz jakis gey wyzwie ich od zlodzieji,ale ja sie nie boje mozesz mnie wyzywac od fanatykow wale to,bo dla mnie to jak nie jestes pedalem to dales sprac sobie ten glupi cymbal przez pedryli


Nie wiem czy to do mnie. Nie czuję żadnej nienawiści do księży. I szanuję ich mimo, że jestem niewierzący. Ostatnio nawet poznałem księdza mototocyklistę (obecnie nie ma motocykla) i bardzo w porządku koleś.
Co do tego że ich nie stać? Wielu ludzi nie stać i to nie tylko księży. Co do ich majątku? Jedni mają drudzy nie ale wkurwi*ją mnie wypowiedzi, ze księża tacy biedni i pedały na nich pierdolą. Mój ksiądz kupił samochód za 50 tys. bo tamten miał stary - czteroletni. Inny za to faktycznie nie ma siana. Widzę ze jak ktoś nie zapierdala po kolanach na jasną górę to pedał
:shock: :shock: A tak btw: masz jakieś zaburzenia, że tak nadajesz o tych pedałach? Freud nazwałby to projekcją :lol:

Mar111cin masz racjÄ™. temat do wyrzucenia.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Kaja » 17/6/2007, 11:35

Inku napisał(a):
Co do tego że ich nie stać? Wielu ludzi nie stać i to nie tylko księży.


ooo jedyne słuszne stwierdzenie w temacie :lol:

ale pieprzycie głupoty, normalnie bardziej ode mnie :lol:

a mnie boli dzisiaj głowa :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez johnmichael » 17/6/2007, 12:02

to sie nazywa homofobia.kolega firestarter chyba czerwieni sie ze zlosci. firestarterze, ty lubisz nienawidzic innych?tak ci podpowiada twoja wiara?zawsze kogos sobie znajdziesz.jak bys mogl i wybil wszystkich homoseksualistow i zydow, to kogo bys nienawidzil?napewno sobie kogos znajedziesz.
ludzie twojego pokroju juz tak maja.nienawisc we krwi.
jestes ubogi w swoim rozumowani.szkoda mi ciebie.
a jak bym byl gejem albo zydem to nie mam prawa?nawet juz nie mowie do czego.bo pewnie wedlog ciebie to nie mam nawet prawa oddychac...
zalosny jestes.
czy mi sie tylko wydaje, czy firestarter powinien miec skasowane kilka postow?czy na tym forum mozna obrazac odczucia religjne?bo jesli gandalf obrazil odczucia katolicke to firestarter obrazil oczucha zydowskie.czy mod albo admin zasna?czy poprostu zajal pozycje po jednej stronie barykady?
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez dawid 89 » 17/6/2007, 12:03

Gandalf napisał(a): ...Z tego co wiem, to twoja religia potępia przemoc wobec bliźniego co nie?? Po twoich słowach widze, że taki sam z ciebie katolik jak ze mnie, bo o człowieku świaczą jego słowa i czyny, a ty tu sie niestety z dobrej strony nie pokazałeś....


potępia przemoc, ale nie w każdym przypadku, jako były ministrant, i bratanek księdza który należy do naszej braci motocyklowej, musze sie wtrącić... w jednej z encyklik Jan paweł II napisał, przebaczenie nie oznacza zapomnienia i przekreślenia sprawiedliwości. Przebaczenie, miłosierdzie i jego źródło w żadnym przypadku nie oznacza pobłażliwości w stosunku do zła, zgorszenia, krzywdy, czy WYŻĄDZONEJ ZNIEWAGI. Czyli już rozumiesz?? i żeby za chwile nie było przezwisk od sekty rydzyka :wink:

Sam nie wiem po co tu zajrzałem... ale jestem w szoku, w innych tematach pytacie się z jakiego regionu jesteśmy, chcecie sie dowiedzieć gdzie możecie sie czuć jak u swoich, twierdzicie że forumowicze to jedna rodzina...że nadajemy na tych samych falach... chłopaki, co sie z wami dzieje :? dziwie sie że założyciel tego tematu już sie nie wypowiadał :roll:

ogólnie to jestem za usunięciem tego tematu, po co wszyscy mają sie znienawidzić, zachwile polecą bany...niech każdy wierzy w to co chce, Polska wolny kraj :wink: pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości




na górê