Zobacz wÄ…tek - HONDA CBR600RR-03 STEROWANIE ! ! ! ! ! ! !
NAS Analytics TAG

HONDA CBR600RR-03 STEROWANIE ! ! ! ! ! ! !

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

HONDA CBR600RR-03 STEROWANIE ! ! ! ! ! ! !

Postprzez michalc86 » 30/10/2012, 23:34

Mam maly problem ze sterowaniem mojego moto, mianowicie jakis czas temu oddawalem cebre na MOT - cos w stylu przegladu - powiedzieli ze lozysko glowki ramy jest do wymiany, ok zgodzilem sie na wymiane itp. zrbili zadowoleni oddali ALE zauwazylem ze moto lekko znosi jak puszcze kiere oraz jak ustawie prosto ster kolo jest jakies 5mm skrecone w lewa strone!. Teraz pytanie czy cos mogli i czy mogli cos zle skrecic lub ustawic???????. W ogole posiadam moto jakies pare msc i z tego wszystkiego nie wiem juz sam czy moze ZLE kupilem, moze byl trafiony moze cos jest krzywe ale nie wydaje mi sie aby cos sie stalo bo nie ma sladow aby moto mialo jakis incydent wiekszy... Moze ktos cos pomoze w tym temacie?!


czego krzyczy? po gwizdek te wykrzykniki? - leff
michalc86
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 5/5/2012, 16:37
Lokalizacja: Pultusk


Postprzez henio12323 » 31/10/2012, 09:08

ustawiony źle na lagach, nic sie takiego nie dzieje. wystarczy sie czasem wyłozyc przy 20 km h i koło idzie w bok :P w motocyklach terenowych to jest praktycznie norma

są 2 opcje :P albo skręcasz kierownica w jedna strone, tak że jak trzymasz kierownice na prosto a koło masz ustawione np w lewo. to skręcasz w prawo. i dajesz z kopa w koło. zeby sie naprostowało. opcja szybka i skuteczna :D

opcja 2 luzujesz troche lagi w półkach i robisz podobnie jak w opcji 1, tylko że uzywasz mniej siły. ew jak dasz rade mozesz złapać koło między kolana i kierownicę kręcic aż sie naprostuje. potem skręcasz i ma byc ok
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez cycu_rsko » 31/10/2012, 10:32

Jak sa proste lagi i polki to nie ma opcji zeby zle to ustawic. Przynajmniej mi sie to jeszcze nie udalo.

Wroc do tego serwisu i powiedz im jaki jest problem. Niech poprawiaja.
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê