Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Motocykl na tor - co wybrać?
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Motocykl na tor - co wybrać?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2014, 10:17

Komentatorzy napisał(a):Moim skromnym zdaniem, na tor dla początkującego jest jakieś supermoto, sprzęt lekki, dość wolny (na torach SM nie da sie rozwijać kosmicznych prędkości) Daje mnóstwo frajdy z jazdy, a przy glebie nie ma dosłownie żadnych kosztów!
Gdy juz naprawde będziemy dachować to kupujemy kierownice za ok 300 zł i moto dalej jeździ :)
Czasy na wszystkich polskich torach z wyjątkiem torunia będą lepsze. Sam jeżdze na SM i to moja subiektywna ocena, ale
jadąc na 125 bez problemu dubluje sie R1, a kierowca na r1 nie był z tych najsłabszych :D
<br><hr>X<br>
Komentatorzy napisał(a):chcesz mi powiedzieć, że na SM dublujesz na poznaniu rasowe konie wyścigowe? Sie dobrze czujesz?<br><hr>Kuba<br>
Na pewno nie 125 ale SM typowo wyczynowe mające 70 KM w jednym garze spokojnie. Uwierz mi, że żaden kierowca R1 nie dogoni SM do 120 km/h. Bo moment jest zupełnie inny to raz. Dwa Supermoto możesz wchodzić w zakręty ze znacznie większą prędkością niż SS, szybciej pokonujesz szykany, bardziej możesz się złożyć, łatwiej opanować uślizgi (swoją drogą tam jeździ się prawie tylko na uślizgach). Także na torach gdzie prędkość nie przekracza 140 / 150 SM ma znaczną przewagę. Tory szybsze już będzie gorzej bo będzie odstawał na prostych, coś za coś, szybkie zakręty albo wysoka prędkość. Pozdrawiam.<br><hr>Skn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/9/2014, 23:47

Komentatorzy napisał(a):Moim skromnym zdaniem, na tor dla początkującego jest jakieś supermoto, sprzęt lekki, dość wolny (na torach SM nie da sie rozwijać kosmicznych prędkości) Daje mnóstwo frajdy z jazdy, a przy glebie nie ma dosłownie żadnych kosztów!
Gdy juz naprawde będziemy dachować to kupujemy kierownice za ok 300 zł i moto dalej jeździ :)
Czasy na wszystkich polskich torach z wyjątkiem torunia będą lepsze. Sam jeżdze na SM i to moja subiektywna ocena, ale
jadąc na 125 bez problemu dubluje sie R1, a kierowca na r1 nie był z tych najsłabszych :D
<br><hr>X<br>
Komentatorzy napisał(a):chcesz mi powiedzieć, że na SM dublujesz na poznaniu rasowe konie wyścigowe? Sie dobrze czujesz?<br><hr>Kuba<br>
Umiesz czytać? Napisałem że na sm na wolniejszych torach objedziesz plastiki, na poznaniu nie ma szans, prędkości są tam znacznie wieksze niż wspomniane przezemnie SM. A i torów na SM jest wiecej chyba że chcesz sie męczyć na koszalinie, bydgoszczy czy toruniu na plastiku. No chyba że jesteś bardzo bogaty i masz kase żeby trenować za granicą, bo nie wiem ile można ten biedny poznań męczyć :)<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê