Zobacz wątek - CB 500 - prośba o opinię
NAS Analytics TAG

CB 500 - prośba o opinię

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CB 500 - prośba o opinię

Postprzez Geezer » 13/10/2012, 15:52

Czy mógł by ktoś bardziej doświadczony wypowiedzieć się na temat tego sprzętu:
http://otomoto.pl/honda-cb-500-zobacz-M3412651.html

Oglądając 2 zdjęcie widać na nim jak by coś spływało po osłonie silnika i nie jestem pewien co to mogło być. Sprzedawca mówił że była to benzyna z kranika (podobno już naprawione). Co o tym myślicie?

Do wymiany jest olej w przyszłym sezonie i tylna opona. Stuka kosz sprzęgłowy ale to normalne po dodaniu gazu lub wciśnięciu sprzęgła cichnie.

Cena trochÄ™ tania czy mi siÄ™ wydaje?

Ogólnie rzecz biorąc polecacie czy lepiej poczekać do wiosny i dozbierać więcej funduszy?
Geezer
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10/8/2007, 09:21


Re: CB 500 - prośba o opinię

Postprzez zoltanek » 13/10/2012, 17:36

Geezer napisał(a):Czy mógł by ktoś bardziej doświadczony wypowiedzieć się na temat tego sprzętu:
http://otomoto.pl/honda-cb-500-zobacz-M3412651.html

Oglądając 2 zdjęcie widać na nim jak by coś spływało po osłonie silnika i nie jestem pewien co to mogło być. Sprzedawca mówił że była to benzyna z kranika (podobno już naprawione). Co o tym myślicie?

Do wymiany jest olej w przyszłym sezonie i tylna opona. Stuka kosz sprzęgłowy ale to normalne po dodaniu gazu lub wciśnięciu sprzęgła cichnie.

Cena trochÄ™ tania czy mi siÄ™ wydaje?

Ogólnie rzecz biorąc polecacie czy lepiej poczekać do wiosny i dozbierać więcej funduszy?


Cena jest wyjątkowo niska. Dobrze Ci radze, dozbieraj jeszcze te 1300 zł i kup lepszą sztukę. Najprawdopodobniej wyjdzie Ci to taniej.
W dobrą cebule lejesz tylko benzyne i zmieniasz olej, a w taka może wymagać wymiany kilku części

Właściciel najprawdopodobniej nie miał pieniędzy na prawidłową eksploatacje moto.
bp co to znaczy "akumulator świeżo zalany"? Akumulator się kupuje nowy za 150zł.
Jeśli na to nie było go stać to raczej na klocki, tarcze, olej i inne zużywające się części również.
Avatar użytkownika
zoltanek
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10/9/2012, 14:12


Postprzez zoltanek » 13/10/2012, 17:38

del
Ostatnio edytowano 14/10/2012, 19:33 przez zoltanek, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
zoltanek
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10/9/2012, 14:12

Postprzez zoltanek » 13/10/2012, 17:42

senekkorzenna napisał(a):zoltanek co Ty pleciesz,to jest 1994 rocznik,cena adekwatna do rocznika .


Rocznik nie ma dużego znaczenia przy ustalaniu ceny cb500. Liczy się stan. Uważam, że to niska cena nawet za 94 rok.
Avatar użytkownika
zoltanek
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10/9/2012, 14:12

Postprzez zoltanek » 13/10/2012, 17:48

senekkorzenna napisał(a):wejdź na allegro to może przestaniesz uważać a zaczniesz myśleć.

http://moto.allegro.pl/listing.php/sear ... ring=cb500


człowieku, kto Cie zrobił moderatorem. Czy ja naprawdę nie mogę mieć własnego zdania i własnych doświadczeń? Po co na mnie najeżdżasz. Doradzam koledze jak umiem najlepiej.

Autor pytania ma wątpliwości co do ceny:
"Cena trochÄ™ tania czy mi siÄ™ wydaje? "
Sam sprzedajÄ…cy tlumaczy niskÄ… cenÄ™:
"Sprzedaje z powodów finansowych dlatego okazyjna cena."

Ale ja już nie mogę twierdzić że cena jest niska?
Avatar użytkownika
zoltanek
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10/9/2012, 14:12

Postprzez zoltanek » 14/10/2012, 12:06

senekkorzenna napisał(a):Nie będę otwartym tekstem komentował tego co napisałeś o moim statusie moderatora. :?
Pozostaje cena za CB 500 z 1994r i o szacunkowej cenie tego motocykla świadczy link który wkleiłem powyżej.
Każdy kto chce sprzedać będzie pisał że cena zaniżona ,to chwyt marketingowy.
Faktyczną wartość motocykla określić można dopiero po oględzinach i to najlepiej z mechanikiem i to napisałem powyżej. :?

Jeszcze jedna uwaga :?
kliknÄ…Å‚eÅ› przeczytanie regulaminu forum :? to dlaczego piszesz post pod swoim postem :?
tego robić nie należy i grozi to ostrzeżeniem. :?


Napisałem przez pomyłkę post pod postem i w ciągu minuty naprawiłem błąd, więc dlaczego nastepnego dnia dajesz mi ostrzeżenie. Jesteś dzieckiem.

to nie ja dałem ci ostrzeżenie :?
zaczynasz mnie irytować
błędu oczywiście nie naprawiłeś zobacz powyżej :?

senekkorzenna
Avatar użytkownika
zoltanek
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10/9/2012, 14:12

Postprzez Tasiu91 » 14/10/2012, 13:34

Ja swoja sprzedalem za prawie 6k, rocznik 96. Uwazalbym bardzo na cb500 w tej cenie, aczkolwiek trzeba jechac i zobaczyc ;)
Tasiu91
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29/8/2010, 09:58
Lokalizacja: Rybnik



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê