Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Nowe prawo jazdy 2013 - jakie zmiany?
Advertisement
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Nowe prawo jazdy 2013 - jakie zmiany?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/1/2016, 12:01

Witam.
Jestem posiadaczem kat a2 mam ukończone 20 lat, a prawojazdy mam już ponad 2 lata. Co musze zrobić żeby uzyskać kat A ? Znalazłem informacje w internecie, że nie muszę robić od nowa kursu w szkole jazdy, wystarczy że <br><hr>Gnomen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/1/2016, 12:06

Witam. Jestem posiadaczem kat a2 mam ukończone 20 lat, a prawojazdy mam już ponad 2 lata. Co musze zrobić żeby uzyskać kat A ? Znalazłem informacje w internecie, że nie muszę robić od nowa kursu w szkole jazdy, wystarczy że zapisze się na egzamin praktyczny. Czy to prawda ? Niestety nie ma mnie w kraju i nie mogę o to zapytać w ośrodku ruchu.<br><hr>Gnomen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/3/2016, 06:01

Komentatorzy napisał(a):Witam.
Jestem posiadaczem kat a2 mam ukończone 20 lat, a prawojazdy mam już ponad 2 lata. Co musze zrobić żeby uzyskać kat A ? Znalazłem informacje w internecie, że nie muszę robić od nowa kursu w szkole jazdy, wystarczy że <br><hr>Gnomen<br>
Hej właśnie niedawno zrobiłem kat A nie wiem jak to w Polsce wygląda. Ale opiszę ci to jak to wygląda w Hiszpanii. Wiec musisz zapisać się do szkoły jazdy na kat A wpłacić 400 euro. Przejść 2 godz. Kurs teoretyczny i 6 godz praktycznego. Nie ma egzaminu . Za dwa tyg masz prawko kat. A<br><hr>Mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2016, 06:08

Komentatorzy napisał(a):Witam .Mam pytanko na kat.B od jakiegoś czasu można jeździć motocyklami z Kategorii A1 biorąc pod uwagę że katB ma się minimum 3 lata ,ale pytanie dotyczy tego czy wbijają tą kat A1 do prawka np przy zmianie ze względu na adres. A o tyle jest to dla mnie ważne że wyjeżdżam do Niemiec i w mieście ze względu na korki +10 km autostradą przydała by mi się ta kategoria A1.
Pozdrawiam ..<br><hr>Marek<br>
Hej Nie wiem czy w Polsce wybijają u nas nie .po prostu każdy policjant zna ten przepis i jeździsz nikt się nie czepia . Jeśli w Niemczech tego nie wprowadzono to raczej nie możesz na nich jeździć po Niemczech . Miałem tak z kategoria a2 tu mogłem jeździć a w Polsce nie bo nie było jeszcze takiej kategorii na terenie Polski. Najlepiej jak zapytasz w drogowce. <br><hr>Mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2016, 06:14

Komentatorzy napisał(a):no word chełm ma nowe moto suzuki globus 650 na A iA2 ciekawe jak zdam czy moge takim jeżdzić<br><hr>kondzio 92<br>
Sprawdź moc moto. Na a2 moto nie może przekraczać 35 kw lub dwukrotnej wartosci, ale musi być ograniczony (zdlawiony) o 50 % Kat A nie ma ograniczeń.
<br><hr>Mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2016, 06:25

Komentatorzy napisał(a):Cześc jak zdam na A2 i kupie honde cbr 600f4 ma 81 km i zarejestruje że ma 50km jakie mi groża konsekfencje jak mnie policja zatrzyma jak mandat i wgl.odp<br><hr>konjaro<br>
Po traktują Cię jak byś w ogóle nie miał uprawnień. równie dobrze teraz możesz nią jeździć zasada ta sama. Kup sobie te Hondę zjedz do warsztatu motorowego lub autoryzowanego sklepu z serwisem i powiedz żeby Ci ją ograniczyli do 35 kw wpiszą w papiery i masz cacy. Moto moc ma wpisana w dowodzie i stosunek do masy nie możesz sam sobie wpisac. Najlepiej zapytaj lub sprawdź zanim coś kupisz czy można tym jeździć na kat A2. Ja miałem bandita 650 miał ograniczenie w papierach. Tu nikt mocy na ulicy nie jest w stanie sprawdzić nie wiem jak w Polsce może ci go z hamują i masz problem. <br><hr>Mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê