Zobacz wÄ…tek - naked dla wysokiego
NAS Analytics TAG

naked dla wysokiego

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez SkoQ » 16/10/2012, 23:14

Każdy ma inne, indywidualne moim zdaniem preferencje do jazdy motocyklem, i to że dla mnie 500 jest wystarczające, nie znaczy że dla kogoś innego też będzie, natomiast przesiadka z żółwia na zająca jest moim zdaniem błędem, i nie mówcie mi, że nie mam nic do stracenia bo mam 21 lat i jestem gówniarzem z ułańską fantazją, każdy się dzwona boi tak samo :)
Jeśli nie jeździł wcześniej na żadnej maszynce, to 600 będzie spoko, będzie czuł respekt, będzie ostrożnie jeździć bo jest nie obyty z manetką i przyspieszeniem, gorzej jeśli ktoś przejeździł na simsonie czy wsce kilkanaście tys. i myśli w głowie, że jeździ niewiadomo jak i że opanuje, takiemu komuś bardziej radził bym 500 właśnie dlatego, że jemu się tylko wydaje że umie jeździć, a całkowity świerzak wie że nie umie. Dlatego mimo kilku sezonów na 110 ccm przesiadłem się na GS'ke, dlatego, że mi się tylko wydaje że umiem jeździć, i niestety racja jest taka, że czasami respektu brak.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Black-Ghost » 17/10/2012, 07:48

Bts za krótki w uszach jestes kolego żebyś dawał mi rady na temat jazdy i tego ile gdzie można jezdzić. ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez madcap » 17/10/2012, 09:58

jeśli chcesz iść końskim targiem, to ok bandit będzie si
nadto masz zr7 mało doceniane na tym forum, czy nieśmiertelną cb750
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê