Zobacz wątek - Problem

Problem

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Problem

Postprzez misiek7530 » 4/10/2012, 17:52

W moim Junaku 901-ce zaczęły się pojawiać pierwsze problemy , a mianowicie ,,motorek" , bo nie można tego nazwać motocyklem zaczął strasznie mulić ...Dzisiaj gdy ruszałem ze skrzyżowania ( na jedynce ) to było coś takiego : Obroty wzrosły mu do 3-tys. obrotów , a momentalnie spadły do 1,5 tys. obrotów i zaczął się dusić.... odepchnąłem się , ponieważ za mną jechały auta i ,, zatrybił " potem jechał normalnie . Kolejne skrzyzowanie , mam 20km/h na liczniku , patrzę , nic nie jedzie , to ogień ( jechałem wtedy na drugim biegu ) , a ten zgasł na środku drogi.... jakoś wziąłem go na zapych , ale potem dziwny dźwięk z pod silnika był słyszalny ... oprócz tego zaczął dość mocno kopcić ( na ciepły silnik ) i stał się strasznie mulny.... Przepaliłem go , ale dalej to samo , wyczyściłem święcę - i nic .... Co może być tego przyczną ? Trzeba wyregulować gaźnik , czy może coś wymienić ? Proszę , pomóżcie ....
misiek7530
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm