Zobacz wątek - FZ6 2005r czy warto.

FZ6 2005r czy warto.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

FZ6 2005r czy warto.

Postprzez mentorsct » 3/10/2012, 08:26

Witam, znalazłem motocykl na allegro który jest delikatnie uszkodzony:
http://otomoto.pl/show?id=M3364119
Koleś chce za niego tyle co na aukcji.
Gadałem z nim i oto co mi napisał na temat motocykla:
"Interesuje mnie cena z ogłoszenia. W tej cenie mogę dorzucić kask + pełen bak paliwa + smar w sprayu do łańcucha, podnośnik/stojak pod motocykl oraz pokrowiec na bak BAGSTER (kolor szary).Wg mnie jego stan techniczny jest bardzo dobry. Motocykl pracuje tak samo jak w momencie zakupu, od którego zrobiłem może z 10 tyś km. Nie słyszę żadnych niepokojących odgłosów, skrzynia pracuje bdb, biegi wchodzą bez zarzutu. FZ6 to raczej wytrzymałe sprzęty, co można wyczytać chociażby na forach. Odkąd mam motocykl wymieniany był na początku każdego sezonu olej; raz wymieniłem płyn chłodzący, płyn hamulcowy i filtr powietrza. Dodatkowo w poprzednim sezonie moto dostało nowy napęd i opony. W następnym sezonie trzeba by pewnie zmienić klocki hamulcowe przednie bo powoli się kończą. Realny przebieg motocykla to max 45 tyś km. Obecnie na liczniku jest coś około 10 tyś gdyż poprzedni został wymieniony (poszedł wyświetlacz i działały tylko kontrolki)."

Jak sądzicie czy warto jechać i oglądać ten motocykl?
Dzięki za wypowiedź.
Pozdrawiam
KTM SX 520
Suzuki GSR 600 K7
mentorsct
Bywalec

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.