Zobacz wątek - Proszę o Pomoc sprzedaz Motocykli Tarnów
NAS Analytics TAG

Proszę o Pomoc sprzedaz Motocykli Tarnów

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Proszę o Pomoc sprzedaz Motocykli Tarnów

Postprzez szczupak » 28/9/2012, 08:39

Witam wszystkich chciałbym poznac wasze opinie na temat tego sprzedawcy z Tarnowa poniewaz ma nawet sporo motocykli tylko w podejrzanie niskich cenach...moze ktos byl i ogladal ktorys motocykl i opowie mi cos wiecej o tym sprzedawcy i o jego motorach poniewaz nie wiem czy warto sie do niego wybierac a do Tarnowa mam spory kawałek...
Pozrawiam...

http://m-madel.otomoto.pl/
szczupak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2012, 18:50


Postprzez SkoQ » 28/9/2012, 09:41

Szczupak bardziej polecam Kraków moto-top ceny mają jakie mają, ale towar pewny, sprawdzają ramy motocykli które sprzedają, serio polecam. Ale to zależy gdzie masz bliżej :) Zeleży kiedy byś to chciał kupić i co konkretnie, ja do Tarnowa mam kawałeczek i jestem tam prawie codziennie, więc mógłbym się przejechać obejrzeć co byś tam chciał.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez szczupak » 28/9/2012, 10:42

Wielkie dzieki za odp...tzn. najbardziej w oko mi wpadly suzuki sv 650 s oraz honda cbf 600 ta z kuframi. Do Tarnowa mam ponad 100 km wiec jezeli znajde chwilke czasu to napewno tam pojade, jak bys byl w stanie poogladac te motocykle i napisac co o nich sadzisz byl bym bardzo wdzieczny...lecz moze znajdzie sie ktos jeszcze kto byl, ogladal lub zna tego sprzedawce...pozdro
szczupak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2012, 18:50

Postprzez stareRadio » 28/9/2012, 13:52

nie pamietam dokladnie , ale wydaje mi sie ze u tego człowieka nie ma czego szukac , wszystko padaki były i podejscie własciciela jest zupełnie nie poważne ,

prędzej znajdziesz cos w firmie kk motocykle w sędziszowie ( przed rzeszowem)
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Maroo » 28/9/2012, 17:33

odpuść sobie tego sprzedawce, kilka osób odradzało. Poszukaj w google opini a na pewno znajdziesz
Maroo
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 28/5/2009, 13:46

Postprzez szczupak » 29/9/2012, 16:33

wielkie dzieki panowie za wasze opinie...tez mi cos nie pasowalo...pozdrawiam
szczupak
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2012, 18:50



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê