Zobacz wątek - <i>[używane]</i> Szybko i tanio - najszybsze motocykle...
NAS Analytics TAG

[używane] Szybko i tanio - najszybsze motocykle...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 15:29

Oj, Boczo, kusisz takich jak ja do sprzętów, do których jeszcze nie dorośli. Budżet na każdy sprzęciorów by się znalazł, za to umiejętności na razie brak. Ale korci...
No chyba, że to celowa zachęta do eksterminacji gości z nadmiarem testosteronu (albo niedomiarem szarej masy komórkowej).<br><hr>Nano
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 16:23

Komentatorzy napisał(a):a ja powiem tyle ze i tak wole zwykle litrowki...;-) fakt nie pojedzie sie tym w jakas strasznie dluga trase w dwie osoby, ale jezdzac sam, w zupelnosci da rade sie zapakowac, a napewno mozna objechac te wszystkie hyper-szybkie sprzety... patrzac na licznik hayki i predkosci na poszczegolnych biegach to bez cienia watpliwosci i zastanowienia moge powiedziec ze litrowym gixxem z trzeciego roku objezdzam ja jak chce, takze nie wiem czym tu sie zachwycac....<br><hr>LuiS<br>
Komentatorzy napisał(a):chlopcze nie wydaje mi sie abys tym litrowym plastikiem mial szanse z moim b-kingiem. w nim rowniez drzemie silnik od hayki a litrowe przecinaki wcigam nosem z pod swiatel. wiec proponuje przejedz sie czyms innym jak litrowy gixer powaznie. na torze na bank bys mnie oblecial ale na ulicy w realu zapomnij<br><hr>daro 1340<br>
Napinatorze z B-King, naucz się lepiej poprawnie pisać po polsku, a potem wypisuj swoje płytkie komentarze. Uważaj również na światłach, żeby inny Biker nie wciągnął Ciebie nosem buhahahahha ;). Pozdro LWG.<br><hr>BaQ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 16:33

Komentatorzy napisał(a):same smietniki ktore dawno na zlomie powinny stac a nie jezdzic po naszych drogach<br><hr>suzuki fan<br>
Jak chcesz to i 4-letni śmietnik znajdziesz:)<br><hr>qba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2012, 19:21

Komentatorzy napisał(a):Oj, Boczo, kusisz takich jak ja do sprzętów, do których jeszcze nie dorośli. Budżet na każdy sprzęciorów by się znalazł, za to umiejętności na razie brak. Ale korci...
No chyba, że to celowa zachęta do eksterminacji gości z nadmiarem testosteronu (albo niedomiarem szarej masy komórkowej).<br><hr>Nano<br>
Nóż możesz kupić w Ikei za 3 zł, ale nikt nie zmusza Cię do zaszlachtowania nim jakiegoś nieszczęśnika na mieście :) Podobnie możesz kupić sobie kilo Ibupromu za kilkadziesiąt złotych, ale nie jesteś przymuszany do zjedzenia go na kolację :)<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2012, 07:08

Komentatorzy napisał(a):same smietniki ktore dawno na zlomie powinny stac a nie jezdzic po naszych drogach<br><hr>suzuki fan<br>
Głupiś smarkaczu co jeździ na skuterku 50 cm <br><hr>vfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2012, 07:14

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa ma świetne hamulce?!?!?!
No chyba z wyglÄ…du :)
Bo to pierwsza z rzeczy jaką właściciele chcą udoskonalić w tych sprzętach. Stalowy oplot i dobre klocki trochę poprawiają temat, ale dalej szału nie ma. W porównaniu z ZX-12R hamulce w Hayce to spowalniacze.
Piszę bo oba sprzęty użytkowałem....
<br><hr>RobiFobi<br>
Komentatorzy napisał(a):I mnie sie to stwierdzenie o swietnych hamulcach od razu rzucilo w oczy.
Mialem stycznosc z wersja ktora miala stalowy oplot a i tak hamulce byly tylko takie sobie.
Zdecydowanie nietrafione stwierdzenie!<br><hr>kris2k<br>
Komentatorzy napisał(a):Pierwsza generacja Hayabusy miała potężne, 6 tłoczkowe zacisku, które działały świetnie. Druga generacja miała zaciski 4 tłoczkowe, które działały... też świetnie :) <br><hr>Marek<br>
Komentatorzy napisał(a):4 tłoki działały już tak sobie, ale faktycznie pierwsze 6 tłoczkowe zaciski były świetne :)<br><hr>Miecio<br>
Nie zgodzę się z Tobą, również uważam że hayka ma słabe hamulce, przynajmniej takie odniosłem wrażenie po przejażdżce na tym motocyklu, na co dzień jeżdżę VFR 800 i te hamulce są wg. mnie dużo pewniejsze i skuteczniejsze. <br><hr>vfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2012, 20:26

Panowie ma ktos z was tego cbr blackbirda i rzuci opinia na jego temat ? <br><hr>zxer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2012, 09:59

Komentatorzy napisał(a):Panowie ma ktos z was tego cbr blackbirda i rzuci opinia na jego temat ? <br><hr>zxer<br>
<a href="http://cbr-xx.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://cbr-xx.pl</a> - tu masz wszystko :) a na poważnie mam go 2 sezon i jak narzie nawet nie rozglądam się za niczym innym<br><hr>pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2012, 07:21

Komentatorzy napisał(a):Oj, Boczo, kusisz takich jak ja do sprzętów, do których jeszcze nie dorośli. Budżet na każdy sprzęciorów by się znalazł, za to umiejętności na razie brak. Ale korci...
No chyba, że to celowa zachęta do eksterminacji gości z nadmiarem testosteronu (albo niedomiarem szarej masy komórkowej).<br><hr>Nano<br>
Komentatorzy napisał(a):Nóż możesz kupić w Ikei za 3 zł, ale nikt nie zmusza Cię do zaszlachtowania nim jakiegoś nieszczęśnika na mieście :) Podobnie możesz kupić sobie kilo Ibupromu za kilkadziesiąt złotych, ale nie jesteś przymuszany do zjedzenia go na kolację :)<br><hr>Boczo<br>
Tylko, że ten artykuł to raczej jak "słuchaj, żonglerka nożami to zarąbista zabawa, a możesz takie kupić już po 3 zł w Ikei" ;)
A komentując sam artykuł, nie zdawałem sobie sprawy, że tak mocne maszyny można tak tanio kupić oO, teraz mam problem czy na drugi moto enduro czy może jednak przecinak :)<br><hr>Aramil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2012, 15:18

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa ma świetne hamulce?!?!?!
No chyba z wyglÄ…du :)
Bo to pierwsza z rzeczy jaką właściciele chcą udoskonalić w tych sprzętach. Stalowy oplot i dobre klocki trochę poprawiają temat, ale dalej szału nie ma. W porównaniu z ZX-12R hamulce w Hayce to spowalniacze.
Piszę bo oba sprzęty użytkowałem....
<br><hr>RobiFobi<br>
Komentatorzy napisał(a):I mnie sie to stwierdzenie o swietnych hamulcach od razu rzucilo w oczy.
Mialem stycznosc z wersja ktora miala stalowy oplot a i tak hamulce byly tylko takie sobie.
Zdecydowanie nietrafione stwierdzenie!<br><hr>kris2k<br>
Komentatorzy napisał(a):Pierwsza generacja Hayabusy miała potężne, 6 tłoczkowe zacisku, które działały świetnie. Druga generacja miała zaciski 4 tłoczkowe, które działały... też świetnie :) <br><hr>Marek<br>
Komentatorzy napisał(a):4 tłoki działały już tak sobie, ale faktycznie pierwsze 6 tłoczkowe zaciski były świetne :)<br><hr>Miecio<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie zgodzę się z Tobą, również uważam że hayka ma słabe hamulce, przynajmniej takie odniosłem wrażenie po przejażdżce na tym motocyklu, na co dzień jeżdżę VFR 800 i te hamulce są wg. mnie dużo pewniejsze i skuteczniejsze. <br><hr>vfr<br>
Jeśli jeździłeś 4 tłoczkową to faktycznie nie są najlepsze, ale dają radę. 6 tłoczkowe są naprawdę bardzo dobre.<br><hr>Miecio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2012, 19:57

i na co komu taki wariat. nie ma to jak spokojna stara poczciwa vfr-ka. <br><hr>nierob
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2012, 20:47

Komentatorzy napisał(a):Ostatnio szukałem nowego moto dla siebie. Po przejażdżce XX-em na gaźnikach totalny zawód: czy to normalne , że ten motocykl do 6tys. obrotów nie przyspiesza? Przy takiej pojemności taki słąby dół??? Potem jest lepiej ale ja spodziewałem się większej petardy...<br><hr>Romek<br>
pewnie sprowadzany z Niemiec a tam czesto ze wzgledow podatkowych byly kastrowane
ja mam xx-a na gaznikach i wsio ok<br><hr>mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/10/2012, 10:58

Z mojej praktyki wynika, że liczniki w większości motocykli znacznie zawyżają prędkość, szczególnie powyżej 200-250 km/h. Proponuję porównać z GPS :)<br><hr>Niki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/10/2012, 21:58

Komentatorzy napisał(a):mam ZX12R, faktycznie jest to F16 na asfalcie. Takie pojęcia jak grawitacja, opór powietrza przestają mieć znaczenie. Jednak co do jego wygody, to tylko internetowi znaffcy tak piszą, ponieważ motocykl ten jest wygodny do turystyki tak samo jak narty do biegania.<br><hr>mar111cin<br>
chwalisz sie czy żalisz?<br><hr>alonzo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2012, 18:40

Właściwie, to wszystkie motocykle są o.k. tylko zależy od podejścia do nich. Znam takich co co 2 lata kupują coś nowego, a inny tylko zaciskają zęby "bo mnie nie stać". CBR-ki zawsze widzę na ulicach, choć fz1000 też nieźle się "kołysze" na ulicy. Stary ostatnio ode mnie odkupili, to teraz mam model z 2011. W Polsce trzeba kombinować Panowie, żeby Państwo nas nie okradło.<br><hr>Karmazyn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2012, 18:45

Komentatorzy napisał(a):Panowie ma ktos z was tego cbr blackbirda i rzuci opinia na jego temat ? <br><hr>zxer<br>
Komentatorzy napisał(a):<a href="http://cbr-xx.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://cbr-xx.pl</a> - tu masz wszystko :) a na poważnie mam go 2 sezon i jak narzie nawet nie rozglądam się za niczym innym<br><hr>pawel<br>
Jak jest sprawny, to nie ma po co się rozglądać. Mam cbr i fzr - obydwa są bez zarzutu, tylko zastanawiam się teraz, żeby oddać jeden i drugi do przeglądu technicznego- ile teraz taki przegląd w Hondzie? Myślę, że Hondę do Hondy oddam a yamahę do yamahy, bo taniej wyjdzie. Chyba, że po drodze któryś sprzedam -ale by to było :D<br><hr>Karmazyn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2013, 13:01

Komentatorzy napisał(a):i na co komu taki wariat. nie ma to jak spokojna stara poczciwa vfr-ka. <br><hr>nierob<br>
vfrka moze byc za mala dla kogos o wzroscie 195cm.<br><hr>junak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/1/2013, 04:17

Komentatorzy napisał(a):i na co komu taki wariat. nie ma to jak spokojna stara poczciwa vfr-ka. <br><hr>nierob<br>
Komentatorzy napisał(a):vfrka moze byc za mala dla kogos o wzroscie 195cm.<br><hr>junak<br>
To kup pan see VFR 1200DCT FD.POZDRO.<br><hr>JOHN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2013, 07:06

Hello is this auto available for sale? contact me on donkelly700@gmail.com ...<br><hr>donkelly
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/11/2013, 22:36

Komentatorzy napisał(a):Z mojej praktyki wynika, że liczniki w większości motocykli znacznie zawyżają prędkość, szczególnie powyżej 200-250 km/h. Proponuję porównać z GPS :)<br><hr>Niki<br>
GPS też za przekłamuje, jechałem swoim i GPS pokazał 448km/h maxa jakiego osiągnąłem :)<br><hr>zvierzak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê