Zobacz wątek - F4 nie wkęca się na obroty
NAS Analytics TAG

F4 nie wkęca się na obroty

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

F4 nie wkęca się na obroty

Postprzez matiq121 » 23/9/2012, 20:47

Cześć składałem swoje moto po wypadku. Stał nieodpalany jakieś pół roku. Wszystko poskładałem zapalił bez problemu, na początku na ssaniu kopcił na biało ale przeszło. Po lekkim dodaniu gazu na zimnym silniku wkręcał się na obroty, ale po rozgrzaniu jest kiepsko. Odpala za każdym razem na ssaniu, bez ssania nie chce zapalić nawet ciepły. Na ssaniu chodzi bardzo nierówno obroty poniżej 1k i przy próbie dodania gazu dławi się i gaśnie. Co może być przyczyną? Wydaje mi się, że słaba iskra na świecy odpada bo na zimnym chodzi tak jak powinien. Paliwa raczej też dostaje tyle ile potrzeba. Moim zdaniem wygląda tak jakby miał za mało powietrza. Proszę o jakieś podpowiedzi.
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom


Postprzez zxer » 23/9/2012, 21:24

ta f4 to jest wytrysk czy gazniki? jezeli to drugie to bym zaczal od ich regulacji
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw


Postprzez matiq121 » 23/9/2012, 22:26

Gaźniki 99 rok.
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom

Postprzez matiq121 » 24/9/2012, 13:08

Pobawiłem się dziś troszkę z tymi gaźnikami i już moto smiga. Tylko pojawił się kolejny problem, zalewałem i odpowietrzałem przedni hamulec niby wszystko zrobione było bąbelki już nie leciały z zacisku, ale wydawało mi się że klamka jest troszkę za miękka no i jak się pchało moto to słychać było jak klocki trą o tarcze bardziej niż powinny. Dziś się kawałek przejechałem no i klamka zrobiła się twarda, że aż jej wcisnąć nie można i klocki zacisnęły się na tarczy. Pewnie zapiekły się tłoczki i zostało w takiej pozycji. Jak już rozbiorę te zaciski to czym najlepiej wyczyścić te tłoczki? Albo może ktoś ma jakiś poradnik jak się do tego zabrać
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom

Postprzez zxer » 24/9/2012, 18:37

tloczki czyscc sprajem do czyszczenia hamulcow. Wycisnij troche tloczki zeby przeczyscic caly syf ktory zalego pod pierwsza uszczelka. Dodatkowo szczoteczka i plyn w cieplej wodzie. Potem po osuszeniu kropelka oliwy na kazdy tloczek. UWAZAJ zeby nie wycisnac tloczkow kompletnie. Nie spiesz sie.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê