Zobacz wątek - Zestaw za około 3000zł(bez kasku).

Zestaw za około 3000zł(bez kasku).

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, MisieqMP

Zestaw za około 3000zł(bez kasku).

Postprzez Yokozuna » 23/9/2012, 13:09

Cześć,

idzie zima i chciałbym skompletować swój strój. Aktualnie przyznaje się, że jeździłem na chińskich no-name'ach.

Przez okres zimowy chcę kupić kurtkę, spodnie, buty, rękawiczki i inne dodatki poprawiające bezpieczeństwo. Kask kupiłem ostatnio. Zwiedzam turystycznie różne miejscowości i pstrykam zdjęcia. Jestem raczej weekendowym motocyklistom, znam swoje słabości, ale widzę też co się dzieje na drogach, więc nie ma być ładnie, tylko bezpiecznie. Nie obchodzi mnie, czy kurtkę będzie się zapinać minutę czy pięć minut. Jeżeli mam poświęcić wentylację kosztem bezpieczeństwa to niech tak się stanie. Nie wiem za bardzo w co uderzać, jakie firmy, jakie zastosowania, skorupa, pianka, itd.

Nie ma też sensu czytać tematów czy artykułów sprzed 5 lat, bo na pewno są jakieś nowości(nie mówię o poduszce powietrznej:P). Wydaje mi się, że 3000 zł to kwota optymalna jaką chciałbym wydać, ale jeżeli to mało i warto do jakiegoś elementu dopłacić do jestem otwarty na propozycje.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.
Yokozuna
Świeżak

Powrót do Akcesoria motocyklowe