Zobacz wątek - Prośba o pomoc w ocenie

Prośba o pomoc w ocenie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Prośba o pomoc w ocenie

Postprzez Lukaz2 » 16/9/2012, 01:03

Wpadło mi w oko jedno ogłoszenie.. w związku z tym mam do Was prośbę, czy moglibyście rzucić okiem na motor i podzielić się swoimi spostrzeżeniami, bo mam do przejechania 250 km w jedną stronę, żeby go obejrzeć. Jeśli dostrzeżecie coś co go eliminuje ... to warto wiedzieć wcześniej, nim zrobię 500 km bez sensu.

Chyba, że ktoś jest z Inowrocławia i mógłby go obejrzeć na żywo ?

Ps. na ostatnim zdjęciu pod motocyklem są widoczne plamy, jedna duża pod centralną stopką i kilka mniejszych mniej więcej pod bakiem.. ciekawe czy to przypadek czy może nie ?

Czy przy takim przebiegu jak podaje sprzedający, rury wydechowe przy wyjściu z silnika mogą mieć taki kolor ?

poniżej link.

http://allegro.pl/show_item.php?item=2609670770

proszę o pomoc i opinie. szkoda byłoby machnąć 500 km tylko po to żeby się przejechać. z góry dziękuję za pomoc
Lukaz2
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.