Zobacz wątek - pomoc w wyborze motocykla....

pomoc w wyborze motocykla....

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

pomoc w wyborze motocykla....

Postprzez czarny382 » 11/9/2012, 11:59

Witam Wszystkich. Powoli zbieram sie do zakupu motocykla, tak sie sklada ze moj znajomy z Hamburga ma do sprzedania Suzuki Gsx-r 600 z 2011r. Motor jest w pieknym stanie, 0 gleby nie jest zajechany i jezdzilem juz na nim, bardzo mi sie podoba. :) Mam 188cm wzrostu i jest naprawde wygodny,mocny i swietnie sie prowadzi. Lecz mam dylemat.. bardzo podoba mi sie Kawasaki zx6r. Nie jezdzilem tym motorem ale slyszalem ze jest swietny, znacznie poprawiony i oferuje sporo miejsca na pokladzie. ;) Na trzecie miejsce wrzucialbym honde cbr 600rr. Mowa o sprzecie z rocznikow 2011, odlozylem troche kasy i chcem ja dobrze wykorzystac. Jakie sa wasze odczucia co do tych maszyn ? Jezeli ktos posiada taki sprzet, lub mial z nim stycznosc prosze pisac smialo. Pozdro All.
czarny382
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.