Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kawasaki Ninja 300R 2013 - pierwsze...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kawasaki Ninja 300R 2013 - pierwsze...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2013, 19:56

Komentatorzy napisał(a):194 hahah przy 39 km boli was glowa coraz mocniej widze:P na filmiku tym poszla tyle bo miala zgorki w par miejscach wktorych to meisjcach wkrecila sie na maksa 194 to na plaskim bandit 600 z 78 km idzie 200 rowne realne a ztego filmiku test predkosc to autobahn jest to waszej rpodukcji filmik czy sciagniety bo wgl niewidac odczytu gps z tych gorek co [popylal heheh ja m daje max przy tej mocy z sredniej wielkosci owczarkiem niemeickim na palskim nie z gorki 0 m.n.p.m. okolo 170km/h napewno jest lepszy niz 250 pod wzgledem silnika <br><hr>stig<br>
Komentatorzy napisał(a):Nawet nie widzę sensu dyskusji. Rozgryzłeś nas! ...<br><hr>Michał Mikulski<br>
Komentatorzy napisał(a):czyli nic nowego .stara 250 szła wedlug testow 155 km/h maxymalnie na fotokomorce a to tylko 6 km mniej .<br><hr>stig<br>
Ja mam 250 ninja, jechalam nią 170 km/h !!! to max. prędkość jaką udało mi się rozwinąć, a więc całkiem nieźle jak na taką kruszynkę. <br><hr>Ela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê