Zobacz wÄ…tek - Supermoto, naked, dla wysokiej osoby
Advertisement
NAS Analytics TAG

Supermoto, naked, dla wysokiej osoby

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Supermoto, naked, dla wysokiej osoby

Postprzez teddy-boy » 9/9/2012, 11:37

Witam ;)
Jako swiezak w temacie, zwracam sie z prosba o porade do doswiadczonych kolegow.
Poszukuje pierwszego motocykla dla siebie. Nie znam sie na nich, dopiero zdobwam wiedze czytajac. Podobaja mi sie maszyny w typie supermoto czy tez naked. Upatrzylem sobie i sporo poczytalem o takich modelach jak Honda FMX czy Yamaha Mt 03.
Bardzo podobaja mi sie motocykle surowe z wygladu, bez zbednych bajerow, plastikow, owiewek itp. Takie, ktore wygladaja troche lobuzowato, surowo. Jednoczesnie nie szukam czegos bardzo mocnego.
Maszyna ma sluzyc do jazdy po miescie (Warszawa) i latem do wyjazdow kilkadziesiat kilometrow za miasto. Znalazlem w sieci info, ze MT 03 dla wysokiej osoby nie jest dobry, ja mam 186 cm.
Wiem, ze trzeba zawsze samemu usiasc i sprawdzic, ale nie chce tez marnowac czasu komus i umawiac sie na ogladanie czegos co najprawdopodobniej nie bedzie dobre.
Czy ktos moze polecic motocykle dobre dla wysokiego poczatkujacego kierowcy? Proste i surowe w wygladzie, nadajace sie do miasta i krotkich wycieczek. Bede bardzo wdzieczny za jakies typy, bo poki co szukam lekko na oslep.
teddy-boy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/9/2012, 11:23
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SkoQ » 9/9/2012, 11:49

Nie jesteś jakoś superwysoki ;) ja mam 180 cm wzrostu, dobrze mi się siedzi i na Gs 500 i na Er-5 6 cm może nie stanowić takiej ogromnej różnicy. Ale może akurat napisze ktoś kto ma 190 i powie jak mu się siedzi na którymś z działu ,,dla początkujących"
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Deviator » 10/9/2012, 14:14

Yamaha xt 660 X silnik ten sam co w MT-03 a moto w sam raz do twoich wymiarów i gustów wizualnych, a i do miasta i poza tez pojedzie.
It's not abt bike...but abt rider...
Deviator
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 3/6/2012, 13:27
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez leff » 10/9/2012, 15:11

ale beeez przesady, 186 to zaden wielkolud ....
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez teddy-boy » 10/9/2012, 19:17

leff napisał(a):ale beeez przesady, 186 to zaden wielkolud ....


OK, zle sie moze wyrazilem ;)
Chodzilo o to, ze znalazlem gdzies info, ze MT 03 jest dobry dla raczej niskich osob, i przy moim wzroscie bedzie mi bardzo niewygodnie. A glupio tak i czasochlonnie jezdzic po ludziach i zawracac im gitare, jesli po minucie okaze sie ze pozycja jest niewygodna.
Tak jak pisalem, podobaja mi sie motocykle surowe z wygladu i lekko "lobuzowate", w sumie FMX albo MT 03 to byly takie moje typy do poszukiwania.
Ale poniewaz malo sie orientuje, to bede wdzieczny za kazda podpowiedz co jeszcze byloby w tym typie.
teddy-boy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9/9/2012, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leff » 10/9/2012, 21:27

wszyskie enduro i SM beda dla Ciebie dobre przy tym wzroscie
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê