Zobacz wątek - 10 grzechów, 10 problemów
NAS Analytics TAG

10 grzechów, 10 problemów

O wszystkim
_________

10 grzechów, 10 problemów

Postprzez lukasz_stepien » 6/9/2012, 17:01

Witajcie!

Mam na imię Łukasz.
Zrealizowałem swoje marzenie po dobrych kilku latach od zarażenia się tą pasją. Prawko mam od dwóch miesięcy, motocykl od miesiąca. W tej chwili jestem trochę unieruchomiony przez małego szlifa. Prawdopodobnie zerwałem więzadło kolanowe. Da się przeżyć, ale jeździć ciężko. Ale sezon jeszcze się nie skończył :)

Niedługo chcę rozpocząć pisanie swojego bloga. Chcę na początku napisać o tym co trapi początkujących. Sam jeżdżę krótko i wiem co mnie 'bolało'. Jednakże chcę dopytać się Was - co Wy sądzicie na co powinien zwrócić uwagę osobnik (czka), która o tym marzy, która dopiero co odebrała ten kartonik z cudowną kat.A
Chcę by to były Wasze doświadczenia bezpośrednie jak i te z którymi spotykacie się na ulicach.

Z góry dzięki
Motór macht frei!!
Avatar użytkownika
lukasz_stepien
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/9/2012, 16:45
Lokalizacja: Annopol


Postprzez motoluka » 6/9/2012, 18:36

Przede wszystkim powinien zwrócić uwagę na dodatkowe kursy bo niewiele potrafi po egzaminie. Do tego powinien sobie uświadomić, że agresywna 600-tka to zdecydowanie za wiele.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez DonWasyl » 7/9/2012, 08:50

Chryste. Zacznijcie jeździć a nie głaskać się po jajkach nad tym jaką to macie pasję! Mam wrażenie, że motor to teraz takie troche hipsterstwo. Jezu, jestem świetny, zabija mnie to co kocham najbardziej. Nie ma wymiotującego emota, a szkoda.
DonWasyl
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4/1/2010, 23:18
Lokalizacja: Włodawa

Postprzez buckcherry » 8/9/2012, 18:06

jeździj, ćwicz i tyle. No i zbieraj jak najwięcej infrmacji. Co więcej potrzeba?

Jak już zrobisz tego bloga to daj adres (;
BETA RR 4T 450 LOVER
Avatar użytkownika
buckcherry
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8/9/2012, 17:13
Lokalizacja: Suwałki



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na gr