Zobacz wątek - Aprilia Day

Aprilia Day

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab

Aprilia Day

Postprzez Coyot » 3/6/2006, 01:28

Jak Waszym okiem wypadl w relacji ten zwariowany wyjazd?Oczekuje gorzkiej krytyki>!!!Ja osobiscie uwazam ze warto bylo tam pojechac> :lol: :lol:
Coyot
Świeżak

Postprzez evil » 3/6/2006, 06:04

zajebista sprawa, takie imprezy są przesympatyczne, niestety, u nas w kraju nikt jeszcze nie jest zainteresowany organizowaniem tego typu eventów. nawet, jeśli weźmiemy pod uwagę dzień Suzuki w Poznaniu...

BTW, polecam wizytę na imprezach Dukatystów we Włoszech - mniam, mniam... tam jest poprostu bajecznie! poczynając od Weekendów Ducati, a kończąc na Ducati Week, Włosi organizują mega-zloty tej marki. to trzeba zobaczyć!

Coyot, foty dobre! jak zwykle, żeby nie było, że nie... :lol: przyjedź do Poznania na WMMP, postrzelaj troszkę zdjęć, dostaniesz gustowną kamizelkę i ładny identyfikator, to wciśniesz się, gdzie będziesz chciał...
evil

Postprzez Yuurei » 3/6/2006, 09:10

Ale Coyota nie wpuszczą bezpośrednio na tor a on lubi mieć bezpośredni kontakt z maszyną jak robi zdjęcia ;-)

Kurde... ja się muszę przejechać znów... bo ostatnio kamizelki mi nie dali :)
Your ability to brake is Your right to speed
Yuurei
Świeżak

Postprzez evil » 3/6/2006, 13:03

heh, na asfalt nie wejdzie, ale pamiętam, jak w ubiegłym roku sympatyczny Wiktor, Pan z Kamerą usiłował robić bardzo bliskie ujęcia na Sławiniaku (od wewnętrznej) - najpierw Rzeźnik prwaie zahaczył kolanem o obiektyw, później ja miałem podobną jazdę - nieźle było...
przywdziewając kamizeklę może podejść dosyć blisko, wystarczająco blisko... :lol:
evil

Postprzez Yuurei » 3/6/2006, 14:03

Ale tylko na wewnętrznej... i to i tak nie to samo co spotkać się obiektywem z maszyną idącą 200 kmh ;-)

Muszę zagadać z Yuniorem i pojechać na następną rundę bo klimaty fajne w Poznaniu. Darmowe Red Bulle ;-)
Yuurei
Świeżak

Postprzez evil » 3/6/2006, 14:41

dawaj, dawaj! przylatujcie, to już za tydzień. będzie wesoło!
evil

Postprzez Yuurei » 3/6/2006, 18:39

Eee za tydzień to nie dam rady. Robimy najazd na Litwę :)
Może na następną rundę :)
Yuurei
Świeżak

Postprzez evil » 3/6/2006, 18:42

jak tam sobie stryjenka uważa... :lol:
ale następna, to już Czechy - Brno.
evil

Postprzez Yuurei » 3/6/2006, 18:46

O rany... to najwyżej następna-następna :)

Ew. może jakiś mini wyścig na Torze Służew-Wyścigi? :D
Yuurei
Świeżak

Postprzez evil » 3/6/2006, 18:48

BTW, czy na LItwę zabieracie Ryczego? jeśli tak, to może go już tam zostawić??? nie da się tego załatwić??? :twisted:
evil

Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl