Zobacz wÄ…tek - Hey potrzebna pomoc PILNIE!!! :(
NAS Analytics TAG

Hey potrzebna pomoc PILNIE!!! :(

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez leff » 3/9/2012, 22:00

facepalm
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez finowski » 3/9/2012, 22:49

Amira proszą Cię tu o konkretne dane, ale ty wolisz pisac że Cię dyskryminują. Napisz coś na poważnie albo wracaj do piaskownicy.
ZX6R
finowski
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 8/12/2011, 10:10
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez Piach » 4/9/2012, 08:38

to tradycyjnie
Obrazek[url][/url]
Avatar użytkownika
Piach
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 2/9/2011, 13:44
Lokalizacja: Bruksela

Postprzez SkoQ » 4/9/2012, 12:51

Amira ja też jestem świeżak, i mój pierwszy post na forum też był w tym dziale. Ale mi każdy odpisał kulturalnie, służył radą, a gdy dopytywałem chętnie odpowiadali. Różnica polega na tym, że zakładanie nowego tematu powinno być na końcu, jak już się przeczyta poradniki, inne tematy, ma się już określone gusta i budżet i potrzebna jest rzeczywiście indywidualna pomoc w dogadaniu szczegółów, konkretnych różnic pomiędzy konkretnymi modelami lub podpowiedzi czy będzie Ci wygodnie z danym wzrostem na danym motocyklu.
Oni nie dyskryminują Cię dlatego że jesteś płci żeńskiej, lub dlatego że jesteś świeżakiem. Robią to dlatego, że piszesz trochę zbyt chaotycznie i niekonkretnie, jako że jesteś kobietą pokaże Ci to na takim przykładzie:

Wchodzisz na forum dla kobiet, i w dziale Buty, piszesz taki temat:
Cześć nie znam się na butach, nie wiem jaki mam rozmiar nogi, ani ile mam na nie kasy, nie wiem czy chce kupić baletki, szpilki, kozaki, czy tenisówki ale kolor jest dla mnie ważny. Poradźcie mi jakie KUPIĆ ! PILNIE !

Motocykliści w ten sposób mniej więcej widzą ten temat :)

A teraz żeby nie było offtopu:

Poczytaj o ER-5, GS 500, CB 500, Ninja 250, Bandit 250, jako że jesteś kobietą musisz też zwrócić większą uwagę na wagę motocykla, dlatego podesłałem te dwa ostatnie nieco lżejsze maszynki, motocykl to nie zabawka ;) to stado dzikich koni zamknięte w małej skrzyneczce ;)

i jeszcze link bonus:
http://www.scigacz.pl/Pierwszy,motocykl ... 13809.html
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Black-Ghost » 4/9/2012, 17:08

Kup se R1 na dwóch stojakach zamiast kół wtedy krzywdy sobie nie zrobisz. Wróc jak sie ogarniesz dziewucho!! Aż sie dziwie że moderator nie zamknoł tego tematu! Trolowanie jest ostatnio bardziej modne jak jaranie marihuany!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Deviator » 5/9/2012, 07:14

Pomódlmy się o zdrowie dla tej Pani...bo o rozum, to już chyba za pózno...
It's not abt bike...but abt rider...
Deviator
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 3/6/2012, 13:27
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez Lisuu » 5/9/2012, 07:49

Amira,
Ja swój pierwszy post zaliczylem wczoraj, wcześniej tylko czytałem.
Wjeżdżasz na forum "z buta" zamiast kulturalnie zacząć i napisać coś konkretnie by uzyskać jakieś informacje.
Jeśli checesz uzyskać informacje zastosuj się do pewnych zasad.
Poczytaj trochę i wróc jak zmądrzejesz.
about49590.html
Lisuu
Lisuu
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 23/8/2012, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez czajnik88 » 5/9/2012, 08:13

Zejdzcie już z niej chłpaki... fakt nie popisała się zabardzo ale ile można kogoś za to krytykować i wyśmiewać się... Może zrozumie swój błąd, edytuje post i bedzie po kłopocie ;) Co do tej R1 to fatalny pomysł. Podejrzewam że pierwsze kilka km skończyło by się dzwonem. Popatrz na jakieś 250. A jeśli uważasz że to dla ciebie za mało poogladaj 500....
r6
Avatar użytkownika
czajnik88
Świeżak
 
Posty: 297
Dołączył(a): 19/6/2011, 17:31

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê