Zobacz wątek - Wyprawa Motocyklowa Wild Wild West
NAS Analytics TAG

Wyprawa Motocyklowa Wild Wild West

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Wyprawa Motocyklowa Wild Wild West

Postprzez Moto-Fani » 17/8/2012, 12:50

Szanowni Moto –Fani,

chcąc zaprezentować naszą działalność oraz związane z nią podróże, nie możemy zapomnieć o przedstawieniu choć kawałka naszej fobii związanej z zamiłowaniem do motocykli, ciężko jest ją opisać słowami lecz wywodzi się ona na pewno z duszy prawdziwego Ridera. Priorytetowymi celami jakie sobie wyznaczyliśmy w naszej działalności, jest stworzenie możliwości każdemu miłośnikowi motorów do przeniesienia się, na sam początek, w najróżniejsze zakątki USA, tam gdzie subkultura ciężkich maszyn oraz wolności rodziła się od podstaw. Dodatkowo chcemy zarazić jak najszersze grono osób naszą pasją, i dzielić się z nimi zbieranymi przez lata doświadczeniami.

W związku z tym chcielibyśmy przedstawić Państwu, skrótową informację o najbliższych planach wypraw do Stanów Zjednoczonych, przedstawioną w postaci plakatu, a do głębszego zapoznania się z tematem zapraszamy na nasz serwis internetowy www.moto-fani.pl.

Pozdrawiamy
Stowarzyszenie Moto-Fani

Obrazek
Avatar użytkownika
Moto-Fani
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/8/2012, 15:37
Lokalizacja: Łódź


Postprzez asq_rex » 18/8/2012, 23:16

usuńcie kropkę z linka ;)
asq_rex
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 31/3/2012, 22:44Powrót do Turystyka motocyklowaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
na gr