Zobacz wÄ…tek - Honda MBX 80 lagi ile oleju
NAS Analytics TAG

Honda MBX 80 lagi ile oleju

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Honda MBX 80 lagi ile oleju

Postprzez koliberek » 15/8/2012, 18:23

siema

sprawa jest taka kopiłem starego mbx-a po dzwonie i lekko skrzywily sie lagi jutro wioze je do prostowania i za jednym razem wymienie uszczelniacze i oczywiscie olej i tu pytanie jaki olej proponujecie i ile wchodzi do jednego amortyzatora lub mierzac od gornej krawedzi do tafli oleju z obu zleciala mi niecala setka dobrze ze na sucho nie chodzily!, jakiej lepkosci olej polecacie 10W, 15W? moze w zamienniku jakis olej hydrauliczny tej lepkosci

jak by mial ktos serwisowke to niepogardze lub sam schemat inst elektrycznej bo jest sajgon
jak cholera

moze ma ktos czesci do tagiego moto? chetnie kupie lampe tylna licznik plastiki i inne pierdoly pozdr :D :D :D [/b]
koliberek
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8/3/2012, 09:59
Lokalizacja: chojnice


Postprzez grunder » 15/8/2012, 18:57

Nikt ci tak dobrze nie naprostuje lag, najlepiej kupić nowe/używane w dobrym stanie. Olej tylko do amortyzatorów np od Castrola, Motula. Oleju 152ml na laga, może być 15W. Serwisówki znajdziesz na chomikuj.pl i w tym dziale jest temat przypiętu z serwisówkami. Części na Allegro.pl i inne rynki internetowe.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa


Postprzez koliberek » 15/8/2012, 20:33

od prostowania lag to mam fachowca ze bania mala prostuje wszelkiego rodzaju silowniki od dzwigow ma sprzet, prasy jak trzeba zawsze po prostowaniu lag jesli rama i polki sa proste moto jedzie jak po sznurku

moje sa naprawde lekko dotkniete jak przyłoży się do prostej powierzchni to szczelinomierzem zmierzylem niecale 2 mm

to powiadasz ze 15W? zobczymy co powiedza inni,

o takim myslalem

pozdr
koliberek
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8/3/2012, 09:59
Lokalizacja: chojnice



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê