Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl

Postprzez Miyagi » 12/8/2012, 14:15

Witam wszystkich

Chciałbym kupić motocykl. Wpierw parę suchych danych a potem przejdźmy do konkretów.

- doświadczenie hmm.. żadne, a no tak kurs kat. A czyli żadne:)
- 23lata, 82kg, 175cm wzrostu
- jazda głównie podmiejskie klimaty i miasto
- ile km w sezonie, nie wiem zobaczymy
- na motocykl mam zamiar wydać do 15k mam nadzieje, że starczy i tak pomyślałem o ciuchach
- kasa na utrzymanie, tyle ile będzie trzeba
- podobajÄ… mi siÄ™ nakedy i sporty

Zwróciłem uwagę na parę modeli mój faworyt kawasaki er6n, czytałem że całkiem dobre moto na początek.
Inne motocykle które mi się podobają to kawasaki 636 2005r+ albo yamaha r6 2006r+. Wiem, że te motocykle z 2 grupy są nie dla mnie ze względu na moc, moje umiejętności + ciężka ręka.
Oto dwa motocykle które wybrałem i pytanie czy ktoś może widział te motocykle albo coś widać na zdjęciach ciekawego?
http://moto.allegro.pl/kawasaki-er-6n-2 ... 49773.html
http://otomoto.pl/kawasaki-er-er6-er6f- ... 25099.html

Oczywiście można pisać jakieś swoje propozycje na 1 moto. Sugestie mile widziane. :)

A i jeszcze jedno pytanie kto zna dobry sklep z odzieżą motocyklową (Warszawa, Lublin, Radom) tak żeby można było pójść i kupić wszystko w jednym sklepie co potrzebne i przymierzyć, a nie słyszeć od sprzedawcy towar na zamówienie. Dobrze by było gdybym się zmieścił w 4000zł(no w okolicach tej kwoty) na ciuchy.

No to chyba wszystko
Pozdrawiam
Miyagi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/8/2012, 13:07
Lokalizacja: Puławy


Postprzez Dexter_Morgan » 12/8/2012, 15:42

Mam kawasaki ER-6F moje wrażenia rewelacja ten z allegro wygląda ok, oczywiście wszystko lepiej pojechać i ocenić na miejscu ale cena jest ok i ABS masz w nim a ja np szukałem i akurat jak kupowałem nie znalazłem z ABS rok młodszy mam i w zieleni a jeżeli chodzi o wybór pomiędzy nakedem a z owiewkami to powinieneś pomyśleć czy więcej będzięsz jeździł w trasie czy po mieście bo w trasie się przydaje owiewka a bez nie pojedziesz za szybko nie będzięsz miał się za czym schować może przez jakiś czas ale długo nie wytrzymasz za bardzo wieje. Ceny obydwu motocykli są ok w tej efce masz abs i 2009 rok i cena jest ok a jeżeli chodzi o enkę to tam kilka dodatków jest chociaż sam np wolałbym w dodatkach jakiś kufer mieć no ale i tak jest ok bardzo ładne motocykle nic tylko się zastanowić czy są dla Ciebie i jechać z kimś co ma pojęcie i kupować jak są ok. PS jak myślisz o eFce to uważaj bo nie ma ich dużo czasami trzeba czekać trochę aż się pojawi taka w ogłoszeniach ja np wolałbym z absem jak wcześniej wspomniałem no ale taki zakup zawsze na spokojnie ;) zresztą jak pojedziesz i pooglądzasz motocykl sam do Ciebie przemówi :).
Dexter_Morgan
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23/6/2012, 18:37


Postprzez Black-Ghost » 12/8/2012, 21:13

ER6 bedzie jak najbardziej odpowiednie ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê