Zobacz wątek - Honda CB350 1972r. USA - PROBLEM!

Honda CB350 1972r. USA - PROBLEM!

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Honda CB350 1972r. USA - PROBLEM!

Postprzez crazydamian » 12/8/2012, 01:16

Witam w ciagu tego tygodnia pojade po HONDE cb350 z 72r. ale jest pewien problem stala ona prawdopodobnie nie odpalana od ok 15lat jest to 4T na 2 gazniki wiem ze raczej nie odpali dlatego moje pytanie czy moze ktos posiada taki motocykl i wie od czego nalezy zaczac remont.
Jest to klasyk dlatego chce przeprowadzic remont. Plus jest taki ze motocykl dostaje za darmo a wraz z nim drugi caly na czesci poniewaz wlascicielem jest 67letni Pan ktory pare lat temu kupil Honde GoldWing GL1500 a aktualnie ma GL1800 wiec cb350 nie jest juz mu potrzebna.
Bardzo bym prosil o jakies rady jak zaczac remont, ciesze sie bo mam pewnosc ze nigdy nie byla katowana ani nic w tym stylu u jednego Pana od nowosci. :D

PRZEPRASZAM Za brak Polskich znakow aktualnie mieszkam w USA i nie mam Polskiej klawiatury.

Zdjecia dodam jak tylko przywioze motor do domu POZDRAWIAM!
[/code]
crazydamian
Świeżak

Powrót do Motocykle