Zobacz wątek - [S] Kawasaki ZX-6R NINJA 2001r

[S] Kawasaki ZX-6R NINJA 2001r

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Kawasaki ZX-6R NINJA 2001r

Postprzez NIMAGO » 30/7/2012, 11:00

Kawasaki ZX-6R NINJA J2 2001r

Motocykl został sprowadzony to PL 07.2009r. Jestem jego pierwszym właścicielem w kraju.
Ubezpieczenie i przegląd do 08.2013r (2 tygodnie temu zostało opłacone)
Po sprowadzeniu zostało wymienione wszystko to co było konieczne.
Co roku w zimie zawsze był przeglądany i serwisowany.

Silnik nie dymi, ładnie wkręca się na obroty, nie są zauważalne ubytki oleju. Od wymiany do wymiany oleju nie ubywa. Olej zmieniany co 6tyś km albo co roku na Motul 5100. Od początku prowadziłem książkę serwisową w której jest zapisane wszystko co było robione, daty i przebieg.
Obecnie nie wymaga żadnego wkładu finansowego.
Do motocykla dorzucam stelaż z torbami. Łączna pojemność sakw wynosi ponad 120l. Spokojnie można się zapakować w 2os na jakiś dłuższy wyjazd, co sam mogę potwierdzić wieloma zdjęciami ze zlotów lub wycieczek.

Motocykl nigdy nie miał szlifu, jednak w całości został pokryty nową warstwą lakieru, ponieważ stary był już trochę porysowany a ja chciałem mieć moto w stanie idealnym. Dla zainteresowanych mam zdjęcia z przed malowania.

Hamulce przednie pochodzą z Bandita 1200, od razu po ich założeniu była wyczuwalna różnica na plus.
Dodatkowo zostały zamontowane przewody w stalowym oplocie firmy HELL pod kolor motocykla. Kierunkowskazy zostały wymienione na ledowe a z tyłu została zamontowana lampa z wbudowanymi kierunkowskazami i wiele wiele innych rzeczy które widać na zdjęciach

Ostatnio co zostało zrobione to: nowa opona na tył, czyszczenie i synchronizacja gaźników, regulacja zaworów, nowe świece, nowy filtr powietrza, nowe klocki hamulcowe na tył.
Dodatkowo dorzucam jeszcze komplet klocków hamulcowych na przód, które kupiłem sobie na zapas a nie jest jeszcze konieczna ich wymiana.

Jeżdżę nim 4 sezon, nigdy nie było z nim żadnych problemów. Sprzedaję ponieważ chce kupić coś innego, dlatego możliwa jest zamiana z moją dopłatą na: V-strom 1000, Bandit 1200, TDM 900, FJR 1300.

Więcej zdjęć znajduje się w serwisie: bikepics.com
użytkownik: nimago
bikepics.com/members/nimago/01zx6r/

Jeżeli masz pytania, dzwoń: 880095242

cena: 9499zł

Pozdrawiam,
Konrad

http://otomoto.pl/show?id=M3316116
Obrazek
Sprzedam ZX-6R
NIMAGO
Świeżak