Zobacz wątek - Pierwszy motocykl

Pierwszy motocykl

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Pierwszy motocykl

Postprzez Wilchelmus » 25/7/2012, 18:05

Witam z racji tego, że nie jest pewne czy wprowadzenie kat. A2 nie zostanie przesunięte na 2014 rok, to rodzi sie u mnie mały dylemat ponieważ 18 kończę dopiero w maju 2013.

Chodzi mi głównie o opinię na temat:

Hondy CBR600F (najbardziej mi się spodobała, ale wszystko zależy od przepisów)
Hondy CB600F Hornet
Suzuki GSX-R600 (w tym przypadku jestem dość sceptyczny bo z wydaje mi się, że może to być trudne do opanowania na początek)

oraz jeśli kategoria A2 jednak wejdzie w 2013 to chciałbym się dowiedzieć na temat:

Kawasaki Ninja 250R
Hondy CBR250R

Chodzi mi o modele z lat 2009-2012

Jeśli możecie podajcie jakieś inne modele, tylko prosiłbym bez Suzuki GS500, po prostu jakoś tak mi nie podchodzi do gustu, chyba że znacie jeszcze jakieś inne moto łapiące się na A2.

Ogólnie nastawiony jestem na motocykl sportowy.
Przeznaczony byłby do jazdy po mieście i dojazdów do szkoły (ok 40 km).

Jeśli chodzi o doświadczenie to jeżdżę tylko skuterkiem:

Yamahą JogRR z 2008 roku

Jeśli chodzi o ciuchy do tego to posiadam kask IXS:

http://ixs-moto.pl/99,kask-ixs-hx-412-i ... 15023.html

tylko ze czarno-czerwony (kupiony chyba 2010 nie jestem pewien) ale zbytnio różnić się nie powinien (jeśli chodzi o materiały), bo z wierzchu wygląda identycznie

rękawice też mam tylko nie pamiętam jakie, bo leżą w skuterze, ale kupowałem je w salonie Yamahy więc jakościowo chyba nie będą takie złe.

Prawdopodobnie będę kupował jakiś kombinezon, bo mam jedynie kurtkę tekstylna Ozone seven i wydaje mi się że na taki moto to będzie trochę za mało:

http://www.4ride.pl/index.php/kurtki/ku ... seven.html
Wilchelmus
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.