Zobacz wątek - Transmiter do auta
NAS Analytics TAG

Transmiter do auta

O wszystkim
_________

Transmiter do auta

Postprzez melvin » 22/7/2012, 17:29

czy ktoś korzystał z tego transmitera?
http://allegro.pl/transmiter-fm-omega-b ... 75942.html
interesuje mnie dokładnie temn model, chyba że ktoś zna inny mający RDS i bluetooth, to wtedy też, czy ten transmiter nadaje w stereo?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Walenty » 22/7/2012, 19:28

W kwestii akurat tego transmitera nie mogę pomóc. Powiedz mi tylko, czy masz nokię, a może będę mógł zaproponować coś fajnego.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez rosiboj » 22/7/2012, 20:24

Tego konretnewgo transmitera nie mialem w rekach ale mialem kilka tego typu wynalazkow. Strata czasu lub decyzja o cofniecie sie do lat swietnosci kasprzaka bo taka jakosc sie uzyskuje. Sa dobre urzadzenia ktore pociagna bluetootha w wysokim standardzie ale one kosztuja ciutke wiecej i wszystko zalezy od tego jakie auto, juz chyba lepiej zainwestowac w Dension Gateway 500

http://www.dension.com/product/iPod-iPh ... ateway-500

I to robi robote.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez melvin » 22/7/2012, 22:00

z telefonów używam tylko smasungów, auto to e46 i po tym jak okazało się niemożliwym wyprowadzenie kabla aux muszę znaleźć jakąś inną drogę. ori radia nie zamienię na nic innego bo wygląda świetnie i ma wbudowaną navi. jakość jakaś nieziemska nie jest mi potrzebna, bo moje głośniki i to radio i tak nie dadzą rady, nie chcę po prostu żeby było gorzej niż na adapterze kasetowym który wg mnie dawał radę rewelacyjnie.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Walenty » 22/7/2012, 22:10

melvin napisał(a):(...) ori radia nie zamienię na nic innego bo wygląda świetnie (...)


Znam to.
Ja używam nokii ca 300, czyli ładowarkę z transmiterem, ale można tego używać też tylko jako transmiter. W komplecie jest złącze 3,5mm i przejściówka na to mniejsze. Nie wiem jak przy samsungu, ale przy nokii daje radę jako zestaw głośnomówiący (nie trzymasz telefonu przy uchu). No i cena, mniej/więcej 30zł.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez zxer » 22/7/2012, 23:06

Ja mam zwykly transmiter do ajfona i jakosc jest ok. Jakims melomanem nie jestem wiec mi starcza. Jakosc radiowa jest calkiem spoko. Nie szumi, nie trzeszczy. Kupilem goz pilotem za 5 dolarow.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr