Zobacz wÄ…tek - Kawasaki gpz 500S krztusi sie , dlawi
NAS Analytics TAG

Kawasaki gpz 500S krztusi sie , dlawi

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki gpz 500S krztusi sie , dlawi

Postprzez dam_1 » 9/7/2012, 00:18

Witam.
Mam kawasaki gpz 500S 98r. 60KM.

Problem z kawa jest dość dziwny i trudny dla mnie do wyjasnienia. A wiec. Kawasaki sie krztusi ale nie zawsze.

Dzisiaj jadac z gdanska do koscierzyny mialem w baku okolo 11 litrow paliwa , kranik odkrecony na "ON" i z gdanska do koscierzyny dojechalem bez zadnych problemow.

Za to wyruszajac z koscierzyny mialem kranik dalej na "ON". Po przejechaniu 5 kilometrow motor troche zaczal mi sie krztusic no i stwierdzilem ze pewnie juz malo paliwa wiec kranik ustawilem na "Rezerwe". Przejechalem tak moze z 7 km po czym motor zaczal mi przerywac do 7 tys obrotow powyzej jakos jechal lecz po przejechaniu kolejnych 2 km motor przy obrotach 9 tys poprostu zgasl. Stanolem na poboczu probowalem odpalic bez ssania i dupa. To wlaczylem ssanie troche pochodzil, wylaczlem je motor zlapal normalne obroty i ruszam. Jade kolejne 5 km po czym znow mi sie krztusi i gasnie.

po 4 postoju pomyslalem ze moze troche po odkrecam i zakrecam kranik moze to przez niego i na koniec przelaczylem z "rezerwy" na "ON". pochodzil chwile na luzie ruszylem i od tamtego momentu do samego gdanska dojechalem.

Teraz tak, filtr paliwa nowy niedawno zalozony, bak oproznilem (bo myslalem ze moze syf przytyka kranik i dlatego paliwa nie dostaje i sie krztusi) lecz syfu praktycznie wcale nie bylo a kranik wewnÄ…trz czysty.

Prosze pomózcie mi i powiedzcie co z nia jest nie tak? Jak dla mnie poprostu ona nie dostaje zawsze paliwa tak jakby kranik byl zepsuty ale czy to napewno?
dam_1
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 17/5/2007, 19:49
Lokalizacja: gdańsk


Postprzez RUTRA.RD » 12/7/2012, 07:43

pewnie kranik z*** kumpel ma podobnie
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa


Postprzez dam_1 » 12/7/2012, 12:34

No wlasnie tak podejrzewalem ale nie bylem pewny.

Jak wroce do polski to wymienie, mam tylko nadzieje ze to przez niego jest to spowodowane
dam_1
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 17/5/2007, 19:49
Lokalizacja: gdańsk

Postprzez RUTRA.RD » 12/7/2012, 13:15

kup używany dobry na allegro i załóż powinno pomóc
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê