Zobacz wÄ…tek - skutki parkingowej wywrotki oraz prawidlowa temperatura w929
Advertisement
NAS Analytics TAG

skutki parkingowej wywrotki oraz prawidlowa temperatura w929

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

skutki parkingowej wywrotki oraz prawidlowa temperatura w929

Postprzez MANIAK929 » 5/7/2012, 16:01

Ze wzgledu ze jestem tu pierwszy raz wszystkich serdecznie witam:) Mam pytanie jak w temacie . DZis podczas wycieczki po przejechaniu ok 30 km moja cbr 929 zachciala sie napic na stacji benzynowej. Podczas podjechania pod dystrybutor wcisnalem za mocno przedni hamulec i stalo sie po raz pierwszy polozylem moja maszyne:( Znaczy nie byl to zaden szliw tylko podczas postoju zabardzo przechylilem maszyne i poprostu sie polozyla na ziemi. Podczas gdy cbrka sie kladla silik zgasl , albo ja go wylaczylem juz nie pamietam takze jak maszynka lezala z 10 sekund na prawym boku silnik nie pracowal. Istnieja jakies skutki uboczne takiego polozenia moto na wlaczonym rozgrzanym silniku? Slyszalem ze alternator nie lubi tego typu spraw, a co z blokiem silnika? Panowie prosze o pomoc.
MANIAK929
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5/7/2012, 15:43


Postprzez Kvba » 5/7/2012, 16:48

Jak dekla nie rozwaliłeś i olej się nie leje to z jakiej paki ma Ci się coś stać z blokiem? :O

Poza tym 929 ma czujnik położenia (jakoś tak to się zwie) który odcina zapłon gdy motocykl zostanie "położony". Więc szczerze wątpię, że mogło cokolwiek stać się złego z motocyklem.
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê