Zobacz wÄ…tek - fym 250??????
NAS Analytics TAG

fym 250??????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

fym 250??????

Postprzez barcik » 31/5/2006, 21:38

czy ktoś wie co to za szczęście? to ma być moje pierwsze moto na poważnie do spokojnej jazdy.chłopaki z innego forum odradzali bo to chinczyk a wy jak myślicie?kosztuje nowe 8 tys.jest kilka sztuk na allegro,trzeba szukać fym 250.czy ktoś zna kogoś kto tym szczęściem jeździł albo jeżdzi?strasznie mało info jest na ten temat w necie a szkoda bo jest przyjemny ale czy po 2 latach gwarancji nie padnie mi ten sprzęt i okaże sie ze nie ma części...pozdrawiam Tomek.
barcik
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/5/2006, 21:30


Postprzez milosz3ms » 27/9/2008, 22:30

siemka! mój kolega ma taki motórek i kiedys do mnie trafił bo chciał żebym mu go przemalował bo mam taki mini warsztacik noi podjechał pod bramę i jak juz go pokolorowałem nie omieszkałbym się nie przejechać żeby "lakier wysuszyć" ;) wrażenia zjazdy poprostu cud miód malina świetni się nim jezdzi ale co do dostepności części nie moge nic powiedzieć... Ale jak gume spaliłem troszki to poprostu pali sie na nim gume jak na 500 ścigaczu... polecam jezeli chodzi o jazde ale o częściach i cenach itd... nie mam pojęcia :)
milosz3ms
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26/9/2008, 14:20
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê