Zobacz wÄ…tek - wreszcie wymarzony motocykl??
NAS Analytics TAG

wreszcie wymarzony motocykl??

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

zlom po 40tys?wtf???

Postprzez pilot88 » 23/6/2012, 20:34

unearth napisał(a):Deviator motocykl który ma ponad 35k km przejechane to według ciebie przebieg nie do przyjęcia? Aha fajnie. Ciekawe ile sobie ustawiłeś w swoim 10letnim motocyklu

Zaomniałem dodać, że mam Kawasaki er6f z przebiegiem 43tys. Jutro jade go zezłomować, bo aż strach jeździć


zezlomowac? sorki ze spytam, ale jakie byly okolicznosci? wiesz nie chcialbym kupic motor po ktory po 40tys km pada...
a do niektorych, pytam o informacje o er6f a tu jakies oferty sprzedazy...ogarnijcie sie;)
pilot88
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/3/2012, 21:31
Lokalizacja: ns


Postprzez mlody636 » 23/6/2012, 20:47

To byl zart z tym zlomowaniem. Przeczytaj wszystkiee posty to skumasz :D
Simson SR 50, Simson S 53, Honda Nsr 80, Suzuki Bandit 250, Honda CBR 600 F2, 3x Honda Cbr 600 F3, 2x Yamaha Fazer 600, 2x Suzuki GSXR 600 SRAD, 2x Suzuki SV 650, Kawasaki Zx6r 636 C6F
mlody636
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/6/2012, 07:31
Lokalizacja: jesteÅ›??


Postprzez Dexter_Morgan » 23/6/2012, 21:01

ER-6F kupiłem i nie żałuje fajnie się prowadzi trochę więcej mnie wyniósł bo z 2010 roku ale jest gites jak oglądaliśmy to widzieliśmy że dwa plastiki wyglądały na malowane ale na sto procent nie wiem czy coś z nim było nie tak chociaż właściciel niby nic nie wiedział ale reszta jest git prościutko się prowadzi fajny odłos silnika wygodnie mi się na nim siedzi ogólnie jestem bardzo zadowolony spalanie mam 6 litrów przy mieszanej jeździe w trasie pewnie niżej by się zeszło ale nie chcę też mułowato jeździć bo jeszcze na dotarciu jest i potrzebuje łapać trochę wyższych obrotów i troszke zjeść benzynki. W testach to moto jest porównywane w swojej klasie z hondą CBF 600S ale mi honda nie pasowała bo Kawasaki ładniejsze i ciekawsze a w tej hondzie wszystko takie dopracowane że sama jeździ więc kupiłem kawę przejechane mam nie dużo bo tylko 500 km ale wrażenia są super jak ogranicza Cię budżet pomyśł o ER-6N też są fajne i w środku to samo jest. O awaryjności nie mogę nic powiedzieć przejechane ma 3000 także nic sie nie dzieje sprawdziłem tylko łańcuch ostatnio podciągnąłem leciutko olej był zmieniony przez byłego właściciela także narazie odpukać wszystko gra.
Dexter_Morgan
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23/6/2012, 18:37

Postprzez Deviator » 24/6/2012, 18:21

Tylko,że ja tutaj o er-6 to słowa nie wspomniałem...ale cóż...nie każdy czyta ze zrozumieniem...
Wracając do ZZR-600 to własnie chodziło mi o te panewki, wiec jak to nie prawda to może niech ktoś napisze jak to naprawdę było...bo ja tam tylko info wyszukałem w sieci ,że w tym moto to po 50kkm to raczej silnik do wymiany...
Osobiście przebiegi waszych moto, to mnie nie obchodzą...
UNEARTH- z twojego postu to ogólnie wynika,że jesteś debilem...
It's not abt bike...but abt rider...
Deviator
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 3/6/2012, 13:27
Lokalizacja: Mazowsze

Postprzez Kaai » 24/6/2012, 18:25

lol? na dotarciu i go kręcisz? pod ile? pod czerwone?xD
a dwa, na dotarciu 2 letni motocykl?
ten od zygzaka, na dotarciu mial kilkaset km do zrobienia, i nie krecil jej, wiec wtf?
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê