Zobacz wÄ…tek - Porady dla poczÄ…tkujÄ…cego.
NAS Analytics TAG

Porady dla poczÄ…tkujÄ…cego.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Porady dla poczÄ…tkujÄ…cego.

Postprzez slepyjoe » 21/6/2012, 21:00

Witam, mam 16 lat i 186 cm wzrostu. Bardzo chciałbym kupić sobie jeden z tych motorowerów - (dt smt senda) będzie to moje pierwsze moto i tutaj prośba do was, prosił bym was o kilka porad odnośnie tego czym powinienem się kierować przy kupnie. Co powinienem o nich wiedzieć i na co powinienem zwrócić uwagę.
slepyjoe
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/6/2012, 21:02
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Duriv » 21/6/2012, 22:09

było miliard razy, nawet jest przyklejony :) Zgogluj, i znajdziesz :) Pozdrawiam.
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin


Postprzez henio12323 » 21/6/2012, 23:01

jedno - żeby wziac ze sobą kogos kto sie zna i kto te sprzety oceni. nawet jak ci zrobimy wywód na 10 minut czytania to jako laik i tak nie bedziesz potrafił sprawdzic zawieszenia czy silnika przykład " kolega smiga długo w terenie, kupował KTMa który słynie z głosnego silnika - pojechał ogląda i kupił :) zadowolony odpala a mnie aż uszy bolały silnik fakt ma typowe dla ktma stuki, ale pozatym słychac stukanie innych elementów :P ja bym tego moto juz nie kupił, bo mam doswiadczenie. kolega nie miałi kupił szmelca, mimo tego że teoretycznie wiedział że cos ma lekko pukac, ale z braku doswiadczenia nie wiedział jak bardzo. to sie tyczy kazdego elementu moto, zawieszenia hamulców silnika itp itd. weź kogos kto sie zna i obserwuj jak sie sprawdza moto na przyszłosc
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê