Zobacz wątek - Skąd wziąć filtr powietrza RG 80 ?
NAS Analytics TAG

Skąd wziąć filtr powietrza RG 80 ?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Skąd wziąć filtr powietrza RG 80 ?

Postprzez Kamill #99 » 21/6/2012, 08:53

Witam, mam taki problem, rozerwał mi się filtr powietrza i nie ma go jak kupić w internecie. Czyznacie jakieś strony gdzie bym to mógł dostać ewentualnie w jaki sposób mam go skleić ??
Pozdro :)
Kamill #99
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 29/6/2011, 14:37
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez Nepri » 21/6/2012, 10:22

Kup normalny filtr do motorku tej pojemności, filtrów jeszcze nikomu nie brakowało także dasz radę. Proponuje poszukaj w zakładce alledroge filtry powietrza :D zobacz jaki pasuje i już
Avatar użytkownika
Nepri
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 9/3/2011, 18:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez komarcc » 21/6/2012, 10:59

Jest wiele puszek filtrów z nietypowymi wymiarami gąbek, których nigdzie nie można dokupić, spotkałem się już z tym nieraz, jeśli stara gąbka się potargała to znaczy, że już zbyt dobra nie była i należy ją wymienić na nową (żadne klejenie nie wchodzi w grę). Pójdź do sklepu i powiedz, żeby Ci dali największy filtr jaki mają o podobnej grubości, a Ty sobie w domu wytniesz odpowiedni kształt, możesz spróbować gąbkę od ogara 900, jest dość duża, tania i może wystarczy.

http://allegro.pl/nowy-filtr-romet-ogar ... 91512.html

Jeśli w sklepie nie ma wystarczająco dużych filtrów, wtedy kupujesz gąbkę do filtrów z allegro o wymiarach -/+ 30x30cm i wtedy już napewno Ci wystarczy.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê