Zobacz wątek - Motocykl z UK - rejestracja.
NAS Analytics TAG

Motocykl z UK - rejestracja.

Przepisy, prawo
_________

Motocykl z UK - rejestracja.

Postprzez Alu » 17/6/2012, 17:02

Witam, prosiłbym o pomoc - to bardzo ważne - wiem, że jest temat o pojazdach z zagranicy ale moj problem jest troche inny.

Kupiłem w Polsce motocykl od Pana, który kupił go w UK. Zrobił z nim umowę bez swoich danych - tylko z danymi Pana z UK. Przy zakupie dostałem motocykl i umowę z pustym miejscem na moje dane i podpis - więc wypełniłem. Czyli umowa wygląda jakbym ja kupił motocykl od Pana z UK. Wraz z umową mam tablicę rej. UK i dowód w języku angielskim. Czy wystarczy przetłumaczyć dowód u tłumacza i z tymi papierami iść do Wydziału Komunikacji? Czy coś jeszcze trzeba z tym zrobić? Na dowodzie angielskim jest miejsce na podpis sprzedajacego i kupujacego - trzeba to wypełnić? Bo nie ma tam podpisu sprzedającego. Co mam zrobić aby motocykl zarejestrować? Póki co mam umowę Kupna z anglikiem, gdzie są dane Pana z Anglii i cena (w funtach), przegląd tech. zrobiony w kraju. OC jeszcze nie wykupiłem ale mam zamiar. No i angielski dowód z oderwaną jedną kartką, nie wiem którą, ale chyba nie ważną.

Z góry dziękuję za pomoc!

Konrad
Alu
Świeżak

Powrót do Prawo