Zobacz wÄ…tek - U.K POLACY W BOURNEMOUTH ,OKOLICE I NIE TYLKO
NAS Analytics TAG

U.K POLACY W BOURNEMOUTH ,OKOLICE I NIE TYLKO

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Postprzez Kudi32 » 22/6/2007, 08:50

eneasz napisał(a):
Kudi32 napisał(a):a czemu niedoszla???????????????????? to spoko jak jest zawsze jej mozna doradzic albo pomodz


Niedoszla bo zaczela kurs w PL ale niedokonczyla jazd bo wyjechala


a moze przyjechala zarobic na moto bo tu jak by nie bylo jest latwiej
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K


Postprzez bikeandrzej » 23/6/2007, 03:48

siema wszystkim motocyklistom jestem tu nowy i szukamy polskiej ekipy na motocyklach do wspolnych wyjazdow w niznane! mam bandita 600N od tygodnia! Jestem swiezym kierowca, ale nawet dobrze mi to idzie, tego sie chyba nie zapomina! Czekam . . piszcie na gg
bandit 600n
bikeandrzej
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23/6/2007, 03:30
Lokalizacja: northampton anglia


Postprzez Kudi32 » 23/6/2007, 09:33

bikeandrzej napisał(a):siema wszystkim motocyklistom jestem tu nowy i szukamy polskiej ekipy na motocyklach do wspolnych wyjazdow w niznane! mam bandita 600N od tygodnia! Jestem swiezym kierowca, ale nawet dobrze mi to idzie, tego sie chyba nie zapomina! Czekam . . piszcie na gg


siemanko powitac nowego mam pytanko to twoje miasto to mi pokazalo ze to w stanach???????????????????????????? cos mi komp warjuje chyba ?????????
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez bikeandrzej » 23/6/2007, 10:01

northampton jest pomiedzy londynem a birmingham przy M1! Dajcie namiary na te ice cafe w londynie bo nie moge znalesc post codu!
bandit 600n
bikeandrzej
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23/6/2007, 03:30
Lokalizacja: northampton anglia

Postprzez Kudi32 » 23/6/2007, 10:36

bikeandrzej napisał(a):northampton jest pomiedzy londynem a birmingham przy M1! Dajcie namiary na te ice cafe w londynie bo nie moge znalesc post codu!


north circular road londyn nw10 prosta droga a wotro tam zajechac powodzonka
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez sebcium » 24/6/2007, 12:04

bikeandrzej napisał(a):northampton jest pomiedzy londynem a birmingham przy M1! Dajcie namiary na te ice cafe w londynie bo nie moge znalesc post codu!



http://www.ace-cafe-london.com/Contact-us.aspx

Ace Cafe London, Ace Corner, North Circular Road, Stonebridge, London, NW10 7UD
sebcium
YAMAHA FZ1 N
Avatar użytkownika
sebcium
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9/4/2007, 13:14
Lokalizacja: coventry ( UK )

Postprzez sebcium » 24/6/2007, 12:09

witam wszystkich zmotocyklowanych z Bournemouth U.K. panowie w moich niedalekich planach czyli prawdopodobnie pierwszy weekend sierpnia, jest wyjazd z kolesiem do waszej dzierewni w celu odwiedzin znajomych mego kolesia i mam nadzieje ze przy okazji bedzie mozna sie spotkac jeszcze z wami na jakis browarek. pozdrowionka
sebcium
YAMAHA FZ1 N
Avatar użytkownika
sebcium
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9/4/2007, 13:14
Lokalizacja: coventry ( UK )

Postprzez smyk » 24/6/2007, 17:00

Hej a jest tu moze ktos z południa ?? okolice Brighton, Portsmouth?
Obrazek
Avatar użytkownika
smyk
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25/5/2007, 21:20
Lokalizacja: Bognor Regis - Katowice

Postprzez Kudi32 » 24/6/2007, 17:05

sebcium napisał(a):witam wszystkich zmotocyklowanych z Bournemouth U.K. panowie w moich niedalekich planach czyli prawdopodobnie pierwszy weekend sierpnia, jest wyjazd z kolesiem do waszej dzierewni w celu odwiedzin znajomych mego kolesia i mam nadzieje ze przy okazji bedzie mozna sie spotkac jeszcze z wami na jakis browarek. pozdrowionka


nie ma problemu ja jestem jak najbardziej za a jak zostaniecie na noc to na browarku sie nie zakonczy pamietasz jak bylismy u ciebie w goscinie tak bedzie i u nas zapraszamy pozdro


siemanko SMYK wiesz ja osobiscie nie slyszalem zeby ktos tu byl z twoich stron ale nigdy nie wiadomo
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez sebcium » 24/6/2007, 19:48

Kudi32 napisał(a):
sebcium napisał(a):witam wszystkich zmotocyklowanych z Bournemouth U.K. panowie w moich niedalekich planach czyli prawdopodobnie pierwszy weekend sierpnia, jest wyjazd z kolesiem do waszej dzierewni w celu odwiedzin znajomych mego kolesia i mam nadzieje ze przy okazji bedzie mozna sie spotkac jeszcze z wami na jakis browarek. pozdrowionka


nie ma problemu ja jestem jak najbardziej za a jak zostaniecie na noc to na browarku sie nie zakonczy pamietasz jak bylismy u ciebie w goscinie tak bedzie i u nas zapraszamy pozdro


siemanko SMYK wiesz ja osobiscie nie slyszalem zeby ktos tu byl z twoich stron ale nigdy nie wiadomo

sorki ale z kims mnie pomyliles chyba, bo u mnie jeszcze nikt nie byl, ale jak bede to napewno z dwie noce tam zabawie
sebcium
YAMAHA FZ1 N
Avatar użytkownika
sebcium
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9/4/2007, 13:14
Lokalizacja: coventry ( UK )

Postprzez Kudi32 » 24/6/2007, 20:49

sebcium napisał(a):
Kudi32 napisał(a):
sebcium napisał(a):witam wszystkich zmotocyklowanych z Bournemouth U.K. panowie w moich niedalekich planach czyli prawdopodobnie pierwszy weekend sierpnia, jest wyjazd z kolesiem do waszej dzierewni w celu odwiedzin znajomych mego kolesia i mam nadzieje ze przy okazji bedzie mozna sie spotkac jeszcze z wami na jakis browarek. pozdrowionka


nie ma problemu ja jestem jak najbardziej za a jak zostaniecie na noc to na browarku sie nie zakonczy pamietasz jak bylismy u ciebie w goscinie tak bedzie i u nas zapraszamy pozdro




siemanko SMYK wiesz ja osobiscie nie slyszalem zeby ktos tu byl z twoich stron ale nigdy nie wiadomo

sorki ale z kims mnie pomyliles chyba, bo u mnie jeszcze nikt nie byl, ale jak bede to napewno z dwie noce tam zabawie




kurde fakt pomylilem z kumplem sylwestrem ale to nie przeszkadza sie spodkac i powalczyc przy drinkach haahahaha
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez sebcium » 24/6/2007, 22:14

Kudi32 napisał(a):
sebcium napisał(a):
Kudi32 napisał(a):
sebcium napisał(a):witam wszystkich zmotocyklowanych z Bournemouth U.K. panowie w moich niedalekich planach czyli prawdopodobnie pierwszy weekend sierpnia, jest wyjazd z kolesiem do waszej dzierewni w celu odwiedzin znajomych mego kolesia i mam nadzieje ze przy okazji bedzie mozna sie spotkac jeszcze z wami na jakis browarek. pozdrowionka


nie ma problemu ja jestem jak najbardziej za a jak zostaniecie na noc to na browarku sie nie zakonczy pamietasz jak bylismy u ciebie w goscinie tak bedzie i u nas zapraszamy pozdro




siemanko SMYK wiesz ja osobiscie nie slyszalem zeby ktos tu byl z twoich stron ale nigdy nie wiadomo

sorki ale z kims mnie pomyliles chyba, bo u mnie jeszcze nikt nie byl, ale jak bede to napewno z dwie noce tam zabawie




kurde fakt pomylilem z kumplem sylwestrem ale to nie przeszkadza sie spodkac i powalczyc przy drinkach haahahaha

no ja nie widze zadnego problemu w tym, drineczki to sie napewno poleja hehehe, bedziemy w kontakcie i dam znac dokladnie kiedy bedziemy
sebcium
YAMAHA FZ1 N
Avatar użytkownika
sebcium
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9/4/2007, 13:14
Lokalizacja: coventry ( UK )

Postprzez Kudi32 » 25/6/2007, 18:41

haloooooooooooooooooooo jedzie ktos jutro do pool jaknie bedzie padalo ????????????????????????????????????????????????????????????????
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez meduzzzz » 25/6/2007, 23:57

ja jade na pare minetek bo mam w Poole sprawe do zalatwienia.

17.45 pod ASDA?
Here I am, on the road again... | Yamaha FZS 600 Fazer `00 | http://www.bikepics.com/members/meduzzzz
meduzzzz
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/5/2007, 16:16
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez budzik » 26/6/2007, 08:00

i ja sie moze brykne, choc od czasu kiedy zepsul mi sie samochod i go zezlomowalem, jezdze tylko na 2oo, i juz mam troche dosyc przez ta pogode, ale jak cos to dolacze
Suzuki Bandit GSF600S K1
budzik
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 31/5/2007, 10:19
Lokalizacja: Bournemouth UK

Postprzez Kudi32 » 26/6/2007, 14:44

meduzzzz napisał(a):ja jade na pare minetek bo mam w Poole sprawe do zalatwienia.

17.45 pod ASDA?


ja nie bedzie padalo to bede pod asda 17.45 do zobaczyska
GSX R600 K4
jak masz dziewczyne (zone)to nie masz motoru
a jak masz motor to masz wiele dziewczyn!!!!!!!
Kudi32
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18/5/2007, 20:29
Lokalizacja: Bournemouth U.K

Postprzez bikeandrzej » 9/7/2007, 19:42

Siema!
ktoÅ› moze jedzie w weekend to ace cafe? jeszcze tam nie bylem i chcialem zobaczyc!
bandit 600n
bikeandrzej
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23/6/2007, 03:30
Lokalizacja: northampton anglia

Postprzez budzik » 10/7/2007, 07:54

czesc, ja bym chetnie sie wybral, ale pogoda!!!! moze bedzie ok wiec zrganizuje sie grupe wypadowa i jazda

p.s. tylko moze nie w sobote a w niedziele
Suzuki Bandit GSF600S K1
budzik
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 31/5/2007, 10:19
Lokalizacja: Bournemouth UK

Postprzez bikeandrzej » 10/7/2007, 19:20

a szkoda, niedziela odpada, najlepej sobota! moze kto inny by sie skusił...?
bandit 600n
bikeandrzej
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23/6/2007, 03:30
Lokalizacja: northampton anglia

Postprzez Marouda » 31/8/2007, 13:33

Hej dziendobry wszystkim. Wlasnie Was namierzylam 8) wiec wypadaloby sie przywitac. Wyglada na to ze grono motocyklistow z Bournemouth sie powieksza... Tylko jak to jest ze ja ciagle smigam sama? I nudno troche. Zbieracie sie czasem w Poole? Dajcie cynk jakby cos sie kroilo, trzeba troche rozruszac to forum :P . Mysle ze brakowalo wlasnie przedstawicieli plci nieco ladniejszej zeby troche zycia tu wprowadzic. Oto nadeszlam :twisted: Halo! jest tam kto?
Grzeczne dziewczynki jezdza na motorkach.
Niegrzeczne je psuja!
Marouda
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31/8/2007, 13:24
Lokalizacja: Bournemouth

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê
cron