Zobacz wÄ…tek - pc3
NAS Analytics TAG

pc3

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

pc3

Postprzez DostojnyKocur! » 11/6/2012, 13:13

Siemka mam pytanie do tych co posiadaja pc3

Tak sie zastanawiam czysto teoretycznie , bo z tego co wiem . Jest tam sterowanie recze jeszcze dawka paliwa dodatkowo przu komputrze ??
I przykladowo np jadac sobie w trase z grupa wolnych motocykli powiedzmy utrzymujac tak predkosc 140 . Probowal ktos recznie obnizyc dawke paliwa ?Na tym wachadelku poprostu dac mniej ? Zeby przykladowo zmniejszyc spalanie , i nawet moc .Bo nie bedzie nam potrzebna w dlugiej trasie specjalnei . A przykladowo zmniejszenie spalania z 8 na 5 litro na dlugiej wyprawie to jakby nie patrzec zuwazalne bylo dla portfela
Czy nie ma takiej opcji i bedzie palił jak pali
Akcesoria do moto z carbonu Potrzebujesz ? pisz !
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack


Postprzez DostojnyKocur! » 11/6/2012, 13:36

no tak ale chcialbym sie dowiedziec od strony praktycznej czy ktos probował sie w tym bawic ?
I głownym celem np zakupu pc nie bylo polepszenie osiagow tylko np zmniejszenie spalania
Akcesoria do moto z carbonu Potrzebujesz ? pisz !
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack


Postprzez Seba_ER5 » 11/6/2012, 13:58

Chodzi Ci o sterowanie map paliwowych? Musialbys kupic panel do tego LCD w ktorego pamiec mozesz miec wgranych kilka map i za pomoca panelu zmieniac mapy paliwowe. Pewnie tez zaplonowe jak masz Ignition module. Jednak jest to wydatek drugie tyle co za PCIII. Do tego doszlo by strojenie. Nie wiem czy nie trzebabylo jeszcze Huba do podloczenia wiecej niz tylko PCIII i LCD.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê