Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZX6R
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX6R

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki ZX6R

Postprzez Kosa772 » 7/6/2012, 13:06

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-M3219166.html - zaraz zadzwonię w jej sprawie, bo trochę odstrasza mnie niska cena. Jak z malowaniem? Z tego co widzę ma sporo wyświetleń.


http://moto.allegro.pl/kawasaki-zx6r-sp ... 54096.html


http://moto.allegro.pl/kawasaki-ninja-z ... 20802.html


http://otomoto.pl/kawasaki-zx-M3215458.html - to mam najbliżej, jednak z tego co widać ma parę widocznych defektów. Niby cena do negocjacji, ale wszystko się okaże.

Prosiłbym bardzo o ocenę motocykli, które podałem. Póki co są to same Kawasaki. Miałem pisać na ich forum, jednak rozglądam się jeszcze i zastanawiam na Suzuki i Hondą, ewentualnie po dołożeniu Yamaha wchodzi w grę. Starałem się wyszukiwać korzystne cenowo oferty i w miarę wyglądające, chociaż wiadomo co widać na zdjęciach, a co widać na żywca.
Kosa772
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5/6/2012, 20:11
Lokalizacja: Radom


Postprzez Black-Ghost » 7/6/2012, 16:44

Jeśli rozgladasz sie za zx6r to patrz za modelami od 2000roku. W wczesniejszych generacjach możesz sie naciac na model z pęknieta rama i partacko pospawaną!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez Kosa772 » 7/6/2012, 17:04

Właśnie sporo o tym słyszałem, jednak niektórzy twierdzą, że wcale Kawasaki przed 00' musi mieć pękniętą ramę. Z tym bywa różnie. To z 2000rokiem kończą się te problemy?

Póki co Kawasaki najbardziej przypadło mi do gustu z motocykli, które są w moim zasięgu. Szukam czegoś do 8tys. pln i wiem, że dużych wymagań nie mogę mieć. Zdaję sobie sprawę, że to motorki, które swoje już przejeździły. Wiadomo też, że chce kupić jak najtaniej coś do jazdy żeby więcej zostało na strój.

Co powiecie na temat tego co tu wstawiłem?
Kosa772
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5/6/2012, 20:11
Lokalizacja: Radom

Postprzez Kaai » 7/6/2012, 17:18

jeśli piszesz, 'w zasięgu' to mam nadzieję, że chodzi ci o doświadczenie i kasę a nie samą kasę. bo taka kawa na pierwszy sprzęt to najtrafniejszym wyborem na pewno nie jest.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Black-Ghost » 7/6/2012, 17:22

Kawasaki walczyło z problemami pękajacych ram jak mogli nie to co (Suzuki) I wiekszosc motocykli już z roczników 1998-1999 miało odrazu wymieniane ramy na nowe ktore miały byc mocniejsze. Wiadomo też że jak na motocyklu jezdził kat a nie motocyklista to i w nowych motocyklach pęknie rama! Kawasaki to bardzo dobra marka która gnębia stareotypy. Bo kolega kolgi kiedys powiedział i tak to z tym było.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Kosa772 » 7/6/2012, 18:13

No, ale podobno to gadanie się sprawdzało, więc coś w tym jest. No ok. póki co mnie nie ciśnie zakup, bo nie wiem czy w lipcu nie wyjadę na prawie miesiąc, więc głupio żeby stała niejeżdzona. Nie jest nic pewnego, ale wolę o tym pomyśleć wcześniej. Co myślicie na temat tej żóltej (j2). Nie za nisko ceniona? Nie mogłem się dzisiaj dodzwonić w jej sprawie. Na mój nos to pewnie jest sporo rzeczy do wymiany żeby nadawał się do jazdy, ale to takie gdybanie. Jak wygląda malowanie?
Kosa772
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5/6/2012, 20:11
Lokalizacja: Radom

Postprzez Black-Ghost » 7/6/2012, 18:27

Przecież ci napisałem że kawasaki miało oficjalną akcje serwisowa z powodu tych ram w modelach od 1995 do 1999r. Ale starali sie uporac z tym problemem. Dzisiaj jezdzi całkiem sporo zx6r z tych roczników z tym że polowa z nich ma wymienioną rame na dobrą a druga polowa ma tandetnie pospawaną przez pana edka w stodole! Co do kawy z pierwszego linku malowanie wyglada na fabryczne choc zdjecia są słabej jakosci. Cena rzeczyscie bardzo niska, warto zadzwonic i zapytac co jest tego powodem. Nie wierz w bajki ze komus sie rodzina powiekszyła i potrzebuje kupic samochód kombi itp... Szkoda że nie masz 10-12tyś zł mógł bys popatrzyc za modelem 636 2003 lub triumphem daytona 600 też z tych roczników. Oba to bardzo fajne moto dosc nie przecietne w swojej klasie.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Kosa772 » 7/6/2012, 18:42

No niestety fundusz ograniczony, ale dobrze, że chociaż tyle odłożyłem. Próbuje się z nim skontaktować jeszcze jutro. Co do tych 636 to już inna bajka. Piękna maszynka. A właśnie jak to jest z tymi Triumphami? Zewnętrznie bardzo fajne, jednak nie znam nikogo kto miał z nimi styczność. Cena też nie jest wcale duża (widziałem sztuki za 8500-10000). Na razie mnie nie bardzo nie ciśnie, może wpadnie coś grosza.
Kosa772
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5/6/2012, 20:11
Lokalizacja: Radom

Postprzez Black-Ghost » 7/6/2012, 18:50

Ja znam tylko jednego goscia który miał daytone 650. Bardzo sobie chwalił, Sprzęt podobno trwałoscia nie odstawał od japonczyków osiągami tylko kawasaki 636 było lepsze. Wygląd nawet na mnie robił wrażenie wszczególnosci przód motocykla wyglada naprawde zacnie, tył zwyczajnie! Miał go dwa sezony w dupe też nie raz dostawał i sprzedał w takim stanie w jakim kupił bez wiekszych niespodzianek. Z serwisem też nie było jakiegos dramatu jak to ma miejsce z włoskimi sprzętami bo gigantyczna strefe czesci dostaniesz w angli tak wiec Ebay i heya... Co jeszcze sobie chwalił to że za dobre pieniadze masz moto na wtrysku. Tutaj masz link do artykułu o daytonie: http://www.motocykl-online.pl/testy/Tri ... a_650_2004
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości




na górê