Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor do 10.000 - zielony w temacie
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor do 10.000 - zielony w temacie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motor do 10.000 - zielony w temacie

Postprzez pitimor » 3/6/2012, 19:16

Witam. Powoli zbliżam się do końca kursu na kat. A więc zaczynam się zastanawiać nad pierwszym moto. Problem w tym, że naturalnie jako początkujący nie mam w temacie dużej wiedzy. Zastanawiam się nad chopperem lub ewentualnie ścigaczem o małej pojemności. Klasyczne nakedy nie za bardzo mi się podobają. I związku z tym parę pytań: jakie motory z tych kategorii można by polecić na początek? Chciałbym także by ktoś szczególnie udzielił mi opinii na temat chopperów - na ich temat słyszę bardzo różne historie, od niektórych że jeździ się superwygodnie i w ogóle, a od innych że toto w ogóle nie skręca i jeszcze plecy bolą. Motor dla mnie musiałby być także dość niski, z racji moich niecałych 170cm wzrostu. Jak już napisałem na początku jestem dość zielony w temacie wyboru moto więc czekam na porady od obeznanych ludzi :)

Dzięki!
Ostatnio edytowano 3/6/2012, 19:40 przez pitimor, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
pitimor
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/6/2012, 19:04


Postprzez Kaai » 3/6/2012, 19:22

ile kasy masz, o ciuchach pomyslales?
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez pitimor » 3/6/2012, 19:27

Ciuchy mam, a myślę że górna granica za motor to 10.000zł, więc raczej myślimy o używkach.
pitimor
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/6/2012, 19:04



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê